Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad šiuo metu ES šalyse esantys Lietuvos apdraustieji, neturintys Europos sveikatos draudimo kortelės, gali kreiptis į savo teritorinę ligonių kasą, kad jiems būtų atsiųstas šią kortelę pakeičiantis sertifikatas?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Dėl duomenų suvedimo į naują formą nr. 066A-LK „Stacionare gydomo asmens statistinė kortelė“

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos peržiūrėjusi gydymo įstaigose š. m. birželio 1 dieną įvestus duomenis formoje Nr. 066/a-LK, pastebėjo tam tikrus netikslumus. Primename, kad pildant minėtą formą gydymo įstaigos priėmimo skyriuje paciento atvykimo būdą, jei pasirenkamas atvykimas su GMP (formos langelis 20C), yra būtina užpildyti hospitalizavimo tipą - ar tai „būtinoji pagalba" (langelis 21 A) ar "kita" (langelis 21B). Tais atvejais, kai pacientas atvyko į gydymo įstaigą su GMP ir hospitalizacijos metu nenustatyta būtinoji pagalba, toks atvejis iš PSDF lėšų nebus apmokamas. Pažymime, kad ligonis, atvežtas greitosios medicinos pagalbos, laikomas atvykusiu be siuntimo.

Prašytume gydymo įstaigas patikrinti š. m. birželio 1 dieną atidarytas Stacionare gydomo asmens statistinės korteles, kuriose yra užpildytas 20C langelis (atvyko su GMP) ir teisingai užpildyti hospitalizavimo tipą, t. y. ar tai buvo būtinoji pagalba ar kita ir ištaisyti pastebėtas klaidas.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas