Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad šiuo metu ES šalyse esantys Lietuvos apdraustieji, neturintys Europos sveikatos draudimo kortelės, gali kreiptis į savo teritorinę ligonių kasą, kad jiems būtų atsiųstas šią kortelę pakeičiantis sertifikatas?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Dėl slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugų apmokėjimo Atnaujinta 2011-06-08

2011 metų asmens sveikatos priežiūros paslaugų išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto viena iš prioritetinių krypčių yra užtikrinti slaugos ir palaikomojo gydymo bei paliatyviosios pagalbos paslaugų teikimą visiems pacientams, kuriems šios paslaugos būtinos.

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2001 m. lapkričio 16 d. įsakymu Nr. V-812 „Dėl Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų paskirstymo teritorinėms ligonių kasoms pagal gyventojų skaičių tvarkos aprašo patvirtinimo“, Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos apskaičiuoja teritorinėms ligonių kasoms lėšas slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugoms apmokėti.

Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) sutartis dėl slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugų teikimo ir apmokėjimo sudaro su TLK veiklos zonos asmens sveikatos priežiūros įstaigomis (ASPĮ), o jeigu reikia – ir su kitų TLK veiklos zonos ASPĮ. Lėšas slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugoms apmokėti asmens sveikatos priežiūros įstaigoms paskirsto vadovaudamasi Vilniaus TLK direktoriaus 2011 m. sausio 4 d. įsakymu Nr. 1V-3 „Dėl Vilniaus teritorinės ligonių kasos disponuojamų Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų, skirtų slaugos ir palaikomojo gydymo, paliatyviosios pagalbos bei slaugos namuose paslaugų išlaidoms apmokėti, paskirstymo asmens sveikatos priežiūros įstaigoms tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtinta metodika (įsakymas skelbiamas TLK tinklalapyje, nuoroda Įstaigoms – Sutarčių sudarymo tvarka). Lėšos apskaičiuojamos savivaldybės gyventojams teikiamų slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugų išlaidoms apmokėti, todėl ASPĮ turėtų pirmiausia gydyti savo savivaldybės pacientus, o prireikus, gali priimti gydytis ir kitų Vilniaus TLK veiklos zonai priklausančių savivaldybių pacientus.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas