Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad, nutrūkus asmens draudimui PSD, dar mėnesį jis gali naudotis nemokamomis medicinos paslaugomis, bet iki šio mėnesio pabaigos vis tiek turi už jį sumokėti PSD įmoką?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Kone 200 laiškų Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti Atnaujinta 2020-12-09 (Archyvinė informacija)

Šiandien pasaulyje minimą Jungtinių Tautų inicijuotą Tarptautinę antikorupcijos dieną Vilniaus teritorinė ligonių kasa (TLK) mini išskirtine įstaigos akcija „Vokelis – ne kyšiams, o draugiškiems žodžiams“. Ja ir rimtai, ir žaismingai primenama tikroji voko paskirtis – laiškai.

Š. m. lapkritį, artėjant Tarptautinei antikorupcijos dienai, Vilniaus TLK darbuotojai gavo kvietimą dalyvauti įstaigos akcijoje „Vokelis – ne kyšiams, o draugiškiems žodžiams“. Jos metu darbuotojai buvo aktyviai skatinami siųsti kolegoms skaidrųjį draugiškų žodžių vokelį, t. y. padėką už jų gerą darbą ar teigiamas savybes. Rūpinantis sveikata minėtus vokelius atstojo elektroniniai laiškai.

„Įtraukdami darbuotojus į gražių žodžių rašymą kolegoms, priminėme, kad vokas skirtas ne kyšiams, o laiškams, įstaigos akcijos atveju – padėkoms tikrąja to žodžio prasme. Kartu šiuo sudėtingu laikotarpiu suteikėme vieni kitiems teigiamų emocijų, atkreipėme dėmesį į darbe vertingas profesines ir asmenines savybes“, – sako Vilniaus TLK Administravimo skyriaus vedėja Gintarė Rakštienė.  

Pasak G. Rakštienės, kvietimas nuskaidrinti kasdienybę padėkomis sulaukė didelio darbuotojų dėmesio – iš viso jie išsiuntė net 198 laiškus bemaž 70 gavėjų – darbuotojų ar jų grupių. Daugiausia dėkojama už profesionalumą, nuoširdumą, draugiškumą, pagalbą – tiek profesinę, tiek žmogiškąją. Matyti, kad vertinamas optimizmas ir dėmesys kolegoms, įstaigos darbuotojams svarbi bendrystė.

Akcijos rezultatai elektroniniu laišku išsiųsti visiems Vilniaus TLK darbuotojams, dalyviai gavo specialius dalyvio pažymėjimus. Visus akcijos „Vokelis – ne kyšiams, o draugiškiems žodžiams“ dalyvių laiškus darbuotojai gali paskaityti elektroniniu formatu, o Vilniaus TLK patalpas šiuo metu puošia iš darbuotojų laiškų surengta ekspozicija, skirta Tarptautinei antikorupcijos dienai.

 Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Rūpinkitės sveikata – naudokitės ligonių kasų paslaugomis internetu
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas