Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad, nutrūkus asmens draudimui PSD, dar mėnesį jis gali naudotis nemokamomis medicinos paslaugomis, bet iki šio mėnesio pabaigos vis tiek turi už jį sumokėti PSD įmoką?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Vilniaus TLK edukacinės knygelės apie sveikatą šiemet ypač aktualios Atnaujinta 2020-11-20 (Archyvinė informacija)

Vilniaus teritorinės ligonių kasos (TLK) iniciatyva kuriamas sveikatos edukacines pasakas, leidžiamas knygelėmis, kurias vaikai turi patys pasigaminti, žino daug įstaigos veiklos zonos ugdymo įstaigų ir vaikų organizacijų. Populiarios yra ir Vilniaus TLK rengiamos šių knygelių dirbtuvėlės, kuriomis šie metai dėl koronaviruso nelepina. Visgi veikla sėkmingai tęsiama.

„Kaip ir daugelio kitų organizacijų, įmonių bei žmonių, taip ir Vilniaus teritorinės ligonių kasos planus šiemet pakoregavo pandemija. Tačiau dešimtmetį trunkanti įstaigos švietėjiška veikla, skirta vaikams, įgavusi kiek kitokią formą tęsiama – juk šiuo laikotarpiu kaip niekada svarbu rūpintis tiek fizine, tiek psichine sveikata, ypač vaikų, kurie dar neįgudę tinkamai tvarkytis su emocijomis. Mūsų leidžiamos pasakos – puikus pagalbininkas siekiant susitvarkyti su nelengva situacija“, – sako Vilniaus TLK Administravimo skyriaus vedėja Gintarė Rakštienė.

Dar per pirmąjį karantiną daugybę šeimų pasiekė ir, tikėtina, paįvairino namuose leidžiamą laiką vaikų žurnale „Tipu tapu“ publikuota nauja pasaka apie pirmąją pagalbą, sukurta Vilniaus TLK bendradarbiaujant su Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Vaikų ligoninės vaikų ligų gydytoja doc. dr. Sigita Burokiene. Rudenį žurnale pasirodė ir šių dienų aktualijoms pritaikyta pasaka apie dabar ypač svarbią higieną.

Išleistos atskiromis knygelėmis šios pasakos ir ne mažiau aktuali anksčiau Vilniaus TLK išleista pasaka apie emocijų pažinimą ir draugystę su jomis vasarą buvo pristatyta įstaigos pasakų knygelių dirbtuvėlėje „Mokausi sveikatos“, kuri veikė Lietuvos vaikų ir jaunimo centro pramogų ir edukacijų šventėje „Vasaros stovyklų piknikas“.

 

 

Vilniaus TLK sveikatos edukacinės knygelės įvairiomis temomis aktyviai platintos ir įstaigos lankytojams visoje jos veiklos zonoje – be Vilniaus, knygelės pasiekė dar 10 savivaldybių. Jų šiemet taip pat skirta Puodžių kaimo bendruomenei, vaikų stovyklai „Gamta ir kultūra“, Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ vaikų dienos centrui, Vilniaus miesto krizių centrui, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijai ir kt. organizacijoms.

Vilniaus TLK tikisi, kad šie spaudiniai iššūkių kupinais 2020-aisiais prisidėjo kokybiškai ir smagiau leidžiant laiką daugybės šeimų namuose, suteikė teigiamų emocijų bei naudingų sveikatos žinių mažiesiems, globojamiems įvairių organizacijų.

Vilniaus TLK kviečia ugdymo bei gydymo įstaigas, vaikų dienos ar kt. centrus, bibliotekas, gyventojų bendruomenes dėl vaikų knygelių apie sveikatą kreiptis į Vilniaus TLK tel. (8 5) 210 0056, el. p. jolanta.sadauskaite@vlk.lt.

 


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Rūpinkitės sveikata – naudokitės ligonių kasų paslaugomis internetu
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas