Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad, nutrūkus asmens draudimui PSD, dar mėnesį jis gali naudotis nemokamomis medicinos paslaugomis, bet iki šio mėnesio pabaigos vis tiek turi už jį sumokėti PSD įmoką?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Vilniaus TLK pasakų knygelių dirbtuvėlė kvietė vaikus mokytis sveikatos Atnaujinta 2020-06-19 (Archyvinė informacija)

Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) atnaujina vaikų šviečiamąją veiklą. Lietuvos vaikų ir jaunimo centro (LVJC) surengtoje pramogų ir edukacijų šventėje šeimoms „Vasaros stovyklų piknikas“ įstaiga kvietė užsukti į pasakų knygelių dirbtuvėlę „Mokausi sveikatos“.

Š. m. birželio 18 d. LVJC renginyje, kuriame vyko sporto žaidimai, šokio, dailės pamokėlės bei viktorinos, Vilniaus TLK savo dirbtuvėlėse vaikams ir jų tėvams pristatė įstaigos leidžiamas pasakų knygeles sveikatos temomis, kurios ypač aktualios po karantino palaipsniui grįžtant prie įprastos vasaros veiklos.

 

 

Kaip tinkamai plautis rankas ir kodėl to reikia, kaip pažinti savo emocijas ir su jomis draugauti, kaip suteikti pirmąją pagalbą susižeidus ar sunegalavus – šiomis temomis Vilniaus TLK knygeles, kurias pirmiausia reikia pasigaminti (susikarpyti, susilankstyti, susisegti), dirbtuvėlių lankytojai galėjo ne tik pasklaidyti, bet ir panorėję iškart pamėginti pasigaminti. Už smalsą vaikai dovanų gavo knygelių tiek sau, tiek kitiems mažiesiems šeimos nariams bei draugams.

 

 

Šių metų pasaka apie pirmąją pagalbą, sukurta bendradarbiaujant su Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Vaikų ligoninės vaikų ligų gydytoja doc. dr. Sigita Burokiene, ir jos  komentaru žurnale „Tipu tapu“, pasiekė daugybę prenumeratorių dar per karantiną. Vilniaus TLK tikisi, kad tai paįvairino šeimų namuose leidžiamą laiką, suteikė gerų emocijų ir naudingų žinių, praversiančių atostogaujant, nes pasakoje paaiškinta, kaip elgtis dažniausių nelaimingų atsitikimų vasarą atvejais.

Vilniaus TLK jau dešimtmetį leidžia jos užsakymu sukurtas unikalias pasakas sveikatos temomis ir rengia edukacinius užsiėmimus, kuriuose vaikai drauge gamina ir skaito knygeles, aptaria tai, kas svarbu norint būti sveikiems. Įstaiga siekia supažindinti žmones su sveikatos sistema, jos garantijomis, skatina atsakomybę už savo sveikatą, pabrėžia būtinybę ja rūpintis. Pradėjus ugdyti gerai sveikatai reikiamus įgūdžius vaikystėje, ypač įsitraukus visai šeimai, rezultatai puikūs.  

Ugdymo įstaigos, pradinių klasių vaikų vasaros stovyklos, bibliotekos, gyventojų bendruomenės dėl Vilniaus TLK knygelių apie sveikatą kviečiamos kreiptis Vilniaus TLK tel. (8 5) 210 0056, el. p. jolanta.sadauskaite@vlk.lt.

 


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Rūpinkitės sveikata – naudokitės ligonių kasų paslaugomis internetu
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas