Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad, nutrūkus asmens draudimui PSD, dar mėnesį jis gali naudotis nemokamomis medicinos paslaugomis, bet iki šio mėnesio pabaigos vis tiek turi už jį sumokėti PSD įmoką?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Ligonių kasos laukia pasiūlymų naujai interneto svetainei Atnaujinta 2020-04-24 (Archyvinė informacija)

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) pradėjo rengti bendrą VLK ir teritorinių ligonių kasų (TLK) interneto svetainės projektą. Nauja interneto svetainė, sujungsianti šiuo metu atskirai veikiančias net šešias ligonių kasų interneto svetaines, turėtų pradėti veikti 2021 metais portale „Mano Vyriausybė".

Nauja bendra ligonių kasų svetainė portale „Mano Vyriausybė" pradės veikti vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. gegužės 9 d. nutarimu Nr. 456 (su nutarimu galima plačiau susipažinti čia).

VLK siekia, kad naujoji interneto svetainė būtų ne tik informatyvi, inovatyvi, patogi, bet kartu ir racionali laiko atžvilgiu, sprendžiant svarbius kasdienius bendradarbiavimo klausimus, skirtus pacientams, partneriams bei ligonių kasų specialistams. Todėl VLK kreipiasi į visus, kam aktualu, pasidalinti – ko pasigendama šiuo metu veikiančiose ligonių kasų interneto svetainėse. Taip pat savo partnerių prašo pateikti įvairius naudingus pasiūlymus, padėsiančius sutaupyti komunikavimui su ligonių kasų specialistais skirtą laiką ir kuriuos būtų galima įgyvendinti naujoje interneto svetainėje. Pavyzdžiui, konkrečios aktualios informacijos prenumerata; patogus ir greitas svarbios darbinės informacijos pateikimo, registravimo, apsikeitimo būdas ir pan.

Pasiūlymus iki 2020 m. gegužės 20 d. reikėtų siųsti el. p. rimantas.zagrebajev@vlk.lt  ir viktorija.juodisiene@vlk.lt. Visi gauti pasiūlymai bus išnagrinėti ir, pagal galimybes – pritaikyti minėtoje ligonių kasų interneto svetainėje. VLK iš anksto dėkoja už skirtą laiką ir bendradarbiavimą.

 


Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Rūpinkitės sveikata – naudokitės ligonių kasų paslaugomis internetu
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas