Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad, nutrūkus asmens draudimui PSD, dar mėnesį jis gali naudotis nemokamomis medicinos paslaugomis, bet iki šio mėnesio pabaigos vis tiek turi už jį sumokėti PSD įmoką?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Mažinkite koronaviruso plitimo galimybę naudodamiesi paslaugomis internetu Atnaujinta 2020-03-13 (Archyvinė informacija)

Lietuvoje paskelbus ekstremalią padėtį dėl koronaviruso, atsižvelgdama į rekomenduojamas priemones, kurios mažina galimybę virusui plisti, Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) ragina gyventojus tvarkyti reikalus internetu – nevykstant į įstaigą.

Įprastai Vilniaus TLK kas mėnesį apsilanko apie 12 tūkst. gyventojų, norinčių gauti informacijos apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD), pateikti dantų protezavimo ir kt. prašymus, užsisakyti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK) ir pan. Atsižvelgdama į tai, kad vienas iš pagrindinių būdų mažinti virusų plitimą yra nesilankyti viešosiose vietose, Vilniaus TLK primena, kad didelę dalį minėtų paslaugų gyventojai gali gauti internetu.

Vilniaus TLK interneto svetainėje www.vilniaustlk.lt galima ne tik sužinoti apie PSD, bet ir:

Norint sužinoti detalesnius asmens privalomojo sveikatos draudimo duomenis, tereikia naudojantis el. parašo sertifikatu, skirtu identifikuotis, arba per el. bankininkystės sistemas prisijungti prie „Elektroninių valdžios vartų“ (www.epaslaugos.lt) portalo. Taip saugiai patvirtinus savo asmens tapatybę, šiame portale papildomai galima matyti informaciją apie asmeniui suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas, kurių išlaidos apmokamos PSDF biudžeto lėšomis, kiek jos kainavo ir pan.

Vilniaus TLK taip pat atkreipia dėmesį, kad gyventojai savo prašymus Vilniaus TLK gali atsiųsti:

  • el. paštu vitlk@vlk.lt – pasirašę saugiu elektroniniu parašu;
  • paštu šiuo adresu:  Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius.

Kilus klausimų dėl PSD, darbo dienomis gyventojai kviečiami skambinti Vilniaus TLK  tel. (8 5)  212 0000 arba bendruoju visų ligonių kasų tel. (8 5)  232 2222.

 

 


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Rūpinkitės sveikata – naudokitės ligonių kasų paslaugomis internetu
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas