Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad, nutrūkus asmens draudimui PSD, dar mėnesį jis gali naudotis nemokamomis medicinos paslaugomis, bet iki šio mėnesio pabaigos vis tiek turi už jį sumokėti PSD įmoką?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Vilniaus maratono finišą vėl sėkmingai pasiekė ligonių kasų darbuotojai Atnaujinta 2019-09-09 (Archyvinė informacija)

Šešioliktame tarptautiniame „Danske Bank" Vilniaus maratone tarp 12 tūkstančių bėgimo entuziastų jėgas ir ištvermę tradiciškai bandė Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) bei Vilniaus teritorinės ligonių kasos atstovai (Vilniaus TLK). Tarp maratono apdovanotųjų – ir VLK darbuotoja Laura Šlepikaitė.

VLK Kainų skyriaus patarėja L. Šlepikaitė, Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Butkutė bei Statistikos ir analizės skyriaus vyriausiasis specialistas Tomas Miliauskas šiemet, kaip įprastai, bėgo maratoną – 42,195 km ilgio distanciją, kurią įveikti pasiryžo per 1 100 bėgikų.

L. Šlepikaitė Vilniaus maratoną įveikė per 3 val. ir 23 min. ir tarp moterų bėgikių atbėgo septinta. Šiemet Vilniaus maratono metu vyko ir Lietuvos maratono čempionatas, kuriame tarp lietuvių moterų, bėgusių maratono distanciją, L. Šlepikaitė užėmė 3 vietą.

„Maratoną bėgu tik kartą per metus, todėl dalyvavimas Vilniaus maratone man buvo šių metų bėgimo tikslas. Bėgimas apskritai gerai „išvalo" negatyvias mintis, padeda atsigauti po įtemptos dienos, pakelia nuotaiką, o ilgos distancijos ugdo kantrybę, treniruoja ištvermę", – sako L. Šlepikaitė. Savaitgalį vykęs maratonas – jau trečias, kurį ji įveikė.

 

Laura Šlepikaitė įveikė savo trečiąjį maratoną. Asmeninio archyvo nuotr.

Ketvirtą kartą Vilniaus maratone dalyvaujanti Vilniaus TLK atstovė D. Butkutė, dalindamasi įspūdžiais, sako: „Džiaugiuosi galimybe bėgti šiame tūkstančius dalyvių ir žiūrovų iš įvairių šalių suburiančiame maratone, taip pat naujai išvingiuota trasa. Visada smagu ne tik bėgti, bet ir stebėti aplinką, kraštovaizdžius – kaskart atrandi ką nors nauja. Šiemet turėjome bėgti vieną ratą, taigi buvo dar įdomiau nei bėgant kelis ratus – nesikartojo vaizdai." D. Butkutei maratonui nubėgti skirtų 5 val. 30 min. nė neprireikė – distanciją ji įveikė per visa valanda trumpesnį laiką.

 

Dalia Butkutė prieš savo ketvirtąjį startą Vilniaus maratone. Vilniaus TLK nuotr.

Vilniaus ir kitų maratonų senbuvis T. Miliauskas taip pat džiaugiasi pirmą kartą į Antakalnį vedusia naująja trasa ir pasiektu puikiu nė 4 valandų nesiekiančiu rezultatu. „Vienas ratas visada gerai veikia psichologiškai: kai bėgi kelis ratus, pasiekęs tarpinį finišą turi tarsi pradėti iš naujo, o vieno rato atveju – tiesiog visą laiką judi finišo link. Šiais metais maratonas buvo vienas sėkmingiausių – bėgti sekėsi palyginti lengvai, sklandžiai, tik paskutinius kilometrus teko padirbėti iš peties", – sako T. Miliauskas.

Pasak jo, dalyvavimas šiame Vilniaus maratone – tarsi šventė: daug gerai nusiteikusių žmonių – tiek bendraminčių bėgikų, tiek žiūrovų, mojuojančių dalyviams gatvėse ir iš balkonų. Juntamas palaikymas, kuris skatina papildomų jėgų antplūdį, o šventiškumo ir puikios nuotaikos prideda palei trasą vykstantys muzikiniai pasirodymai.

 

Tomas Miliauskas (kairėje) su broliu Donatu Miliausku po finišo. D. Miliausko nuotr.

Ligonių kasų specialistai nė nedvejodami teigia jau laukiantys kitų metų „Danske Bank" Vilniaus maratono, nes tai renginys, išreiškiantis aktyvios ir sveikos gyvensenos principus, kuriais jie vadovaujasi.

 

Kontaktai žiniasklaidai:
Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos
Ryšių su visuomene skyrius
Tel. (8 5) 236 4168
  
Jolanta Sadauskaitė
Vilniaus teritorinės ligonių kasos
Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė
Tel. (8 5) 210 0056
  
Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222.   

Pasitikrinkite
Rūpinkitės sveikata – naudokitės ligonių kasų paslaugomis internetu
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas