Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad gyventojams, kurie pradėję protezuotis dantis ir jiems skirtas 3 m. terminas jau besibaigiantis arba baigėsi per karantiną, protezavimo laikas bus pratęstas atsižvelgiant į paslaugų sustabdymo trukmę?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Pamokėlė Širvintose: kalbėtis apie dantų priežiūrą gali būti įdomu Atnaujinta 2019-06-07

Vilniaus teritorinės ligonių kasos atstovė Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos Zibalų pagrindinio ugdymo skyriaus pradinių klasių moksleiviams ir darželinukams vasaros pradžią paįvairino smagia ir naudinga pamokėle apie dantų priežiūrą ir sveikatą.

Vilniaus teritorinės ligonių kasos (TLK) Gyventojų aptarnavimo skyriaus specialistė Gražina Petrošienė su vaikais dantų priežiūrą ir kitus sveikatos klausimus aptarė gamindami ir skaitydami Vilniaus TLK iniciatyva sukurtą ir išleistą knygelę „Dantukų miestelis“.

Pasak G. Petrošienės, žaisminga edukacinė knygelė padėjo sudominti vaikus įprastai jiems ne itin patrauklia, bet aktualia tema: kalbėta apie tai, kas daro įtaką dantų būklei, kas yra ėduonis, kodėl jis atsiranda, kaip tinkamai prižiūrėti dantis, kaip galima juos papildomai apsaugoti padengus silantu.
 


Įsitraukę į knygelių gamybą, paskui su malonumu skaitydami savo „gaminius“, vaikai nejučia ėmė gilintis į pateikiamą informaciją ir galėjo lengviau ją įsiminti. Knygelėje suprantamai paaiškinta papildoma apsaugos nuo ėduonies priemonė – nuolatinių krūminių dantų dengimas silantu.

Vaikams nuo 6 iki 14 metų ši nuolatinių krūminių dantų dengimo silantu paslauga yra apmokama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Norint ja pasinaudoti, tėvams (globėjams) su šio amžiaus vaikais tereikia kreiptis į gydytoją odontologą ar burnos higienistą, dirbantį gydymo įstaigoje, sudariusioje sutartį su teritorine ligonių kasa dėl šių paslaugų teikimo ir jų išlaidų apmokėjimo.

G. Petrošienė tikisi, kad vaikai panaudos ir perduos tėvams pamokėlėje sužinotą informaciją apie dantų priežiūrą ir kitomis Vilniaus TLK  pasakų knygelėse pristatomomis sveikatos temomis.


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.Vilniaus TLK specialistė G. Petrošienė pas Zibalų pradinukus ir darželinukus:


Laimos Čigienės nuotrauka.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas