Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad gyventojams, kurie pradėję protezuotis dantis ir jiems skirtas 3 m. terminas jau besibaigiantis arba baigėsi per karantiną, protezavimo laikas bus pratęstas atsižvelgiant į paslaugų sustabdymo trukmę?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Vilniaus teritorinė ligonių kasa prisideda prie socialinės akcijos už procedūras be ašarų Atnaujinta 2019-06-05

Palaikydama idėją, kuriant teigiamą aplinką vaikams gydymo įstaigose, ugdyti sąmoningus pacientus, Vilniaus teritorinė ligonių kasa prisideda prie VšĮ Socialiai atsakingo verslo klubo socialinės akcijos „Viens ir viskas“, vykstančios VšĮ Šeškinės poliklinikoje.

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga VšĮ Šeškinės poliklinikoje prasidėjusia ir visą birželį  truksiančia socialine akcija „Viens ir viskas“ siekiama gydymo įstaigose sukurti gerų emocijų aplinką vaikams, sutelkiant jų dėmesį į pozityvius dalykus. Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) akcijai skiria knygelių, kurios dovanojamos vaikams už drąsą prieš procedūras ir jų metu. 

„Leisdami ir platindami edukacines knygeles vaikams sveikatos temomis, siekiame užauginti žmones, prisiimančius atsakomybę už savo sveikatą, suprantančius ligų prevencijos svarbą. Šio tikslo siekia ir akcijos organizatoriai, jos metu padėdami vaikams kaip galima geriau jaustis gydymo įstaigoje, susidraugauti ir bendradarbiauti su gydytojais. Džiaugiamės galėdami savo knygelėmis padėti išsklaidyti vaikams skiepų ar kraujo ėmimo procedūros baimes, kartu – prisidėti ugdant sąmoningus pacientus,“ – sako Vilniaus TLK Administravimo skyriaus vedėja Gintarė Rakštienė.

Akcijos pradžia paskelbta spalvingai papuoštame VšĮ Šeškinės poliklinikos vestibiulyje šalia procedūrų kabinetų. Be rėmėjo dovanoto ekrano filmukams rodyti, mažiesiems pacientams, laukiantiems procedūrų ar jų metu narsos ir malonių emocijų suteiks dovanėlės, kurias vaikai smalsiai apžiūrinėjo iki prasidedant akcijos pradžios ceremonijai su burbulų magu Karoliu Funky-Box.

Šiuo metu VšĮ Šeškinės poliklinikoje vykstanti akcija už procedūras be ašarų – tęstinio VšĮ Socialiai atsakingo verslo klubo projekto „Viens ir viskas“ sudedamoji dalis. Tai yra puikus būdas padėti vaikams kuo anksčiau užmegzti teigiamą ryšį su medicinos įstaigomis, kad ateityje jie kreiptųsi į gydytojus ne tik susirgę, bet ir norėdami pasitikrinti profilaktiškai. Akciją planuojama rengti ir kitose Vilniaus gydymo įstaigose.


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Akcijos pradžios paskelbimo akimirkos. Vilniaus TLK nuotraukos:


Prieš procedūras ar jų metu vaikų dėmesį į pozityvius dalykus padės sutelkti dovanojamos knygelės.

Organizatorė VšĮ Socialiai atsakingo verslo klubo direktorė Živilė Burdaitė (dešinėje) įteikė rėmėjo dovanotą ekraną filmukams rodyti.

Smagų spektaklį mažiesiems pacientams surengė burbulų magas Karolis Funky-Box.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas