Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad, nutrūkus asmens draudimui PSD, dar mėnesį jis gali naudotis nemokamomis medicinos paslaugomis, bet iki šio mėnesio pabaigos vis tiek turi už jį sumokėti PSD įmoką?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Ligonių kasos prisijungia prie pilietinės akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ Atnaujinta 2019-05-21 (Archyvinė informacija)
VLK direktorius Gintaras Kacevičius. (VLK nuotr.)

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) tradiciškai jungiasi prie aštuntus metus vykstančios pilietinės akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui" ir drauge su organizatoriais primena, kad tik pilietiška ir sąžininga visuomenė gali prisidėti prie šešėlinės ekonomikos mažinimo. Visą savaitę vyksiančios akcijos metu Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių ir Klaipėdos teritorinių ligonių kasų darbuotojai lankytojams dalins akcijos skrajutes bei primins apie šešėlinės ekonomikos daromą žalą.

Netoleruoti šešėlio ir siekti gerovės akcijos atidarymo rytą kartu su „Baltosios bangosׅ" ir „Investors' Forum" nariais bei akcijos partneriais šiandien kvietė ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovai. Su vilniečiais bei miesto svečiais apie šešėlio mažinimą ir kokiais būdais galima kiekvieno aplinkoje užkirsti kelią neskaidriai veiklai kalbėjosi finansų ministras Vilius Šapoka ir kitų ministerijų atstovai. Vinco Kudirkos aikštėje akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui" skrajutes dalino bei su praeiviais apie šešėlio žalą diskutavo ir VLK direktorius Gintaras Kacevičius.

Akcijos savaitę visoje Lietuvoje vyks renginiai ir susitikimai su vietos valdžios ir verslo atstovais, mokyklose apie šešėlinę ekonomiką bus kalbamasi su moksleiviais. Valstybinės institucijos miestuose organizuos daugiau nei dešimt susitikimų ir konsultacijų jaunuoliams bei didžiausią dėmesį skirs legalaus sezoninio darbo klausimams.

Vilniaus centre, Vinco Kudirkos aikštėje, iki gegužės 22 dienos veiks Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentų specialiai renginiui „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui" sukurta netradicinė instaliacija „Pasimatuok savo šešėlį".

Tradiciškai akciją organizuoja asociacija „Investors' Forum" kartu su skaidraus verslo iniciatyva „Baltoji banga". Akciją globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, prie įgyvendinimo aktyviai prisideda LR Prezidentūra, LR Vyriausybė, Valstybinė mokesčių inspekcija, „Sodra", Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba, VLK, Valstybinė darbo inspekcija, Užimtumo tarnyba, miestų savivaldybės, jaunimo ir verslo organizacijos.


Akcijos programa 2019 m. gegužės 20 – 24 d.

Atidarymas gegužės 20 d.:
8.30 – 9.00 val. Ministrų, valstybinių įstaigų vadovų, akcijos organizatorių, partnerių ir verslo atstovų susitikimas Vilniuje, V. Kudirkos aikštėje. „Pasimatuok šešėlį" instaliacijos atidarymas.
8.30 – 9.30 val. Trumpi pokalbiai ir parengtos edukacinės medžiagos dalijimas miesto gyventojams.
9.00 – 9.45 val. LR finansų ministras Vilius Šapoka kviečia baltos kavos (Novotel).

Kiti numatyti veiksmai ir iniciatyvos:
Gegužės 20 d. – 22 d. galima pasitikrinti savo šešėlį V. Kudirkos aikštėje pastatytoje palapinėje.
Gegužės 20–24 d. Lietuvos miestuose ir miesteliuose valstybinių, verslo ir nevyriausybinių organizacijų vadovai ir atstovai kviečiami išeiti į gatves susitikti su miesto gyventojais trumpam pokalbiui, kaip kiekvienas pilietis gali prisidėti prie šešėlinės ekonomikos mažinimo.
Gegužės 20–24 d. vietos valdžios, verslo, bendruomenės, verslą kontroliuojančių institucijų susitikimai miestų savivaldybėse.

Akcijos savaitę šalies mokyklų ekonomikos mokytojai kviečiami surengti pamoką apie šešėlinę ekonomiką ir aptarti šią temą su mokiniais. 

Akcijos programą rasite čia.


Kontaktai žiniasklaidai:
Rimantas Zagrebajev
Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos
Ryšių su visuomene skyriaus vedėjas
Tel. (8 5) 236 4105
El. paštas rimantas.zagrebajev@vlk.lt


Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Rūpinkitės sveikata – naudokitės ligonių kasų paslaugomis internetu
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas