Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad, nutrūkus asmens draudimui PSD, dar mėnesį jis gali naudotis nemokamomis medicinos paslaugomis, bet iki šio mėnesio pabaigos vis tiek turi už jį sumokėti PSD įmoką?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Europos dienos šventė: ligonių kasos primins, kaip saugiai keliauti Atnaujinta 2019-05-10 (Archyvinė informacija)
VLK nuotr.

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) prisijungia prie savaitgalį vyksiančio Europos dienos renginio „mES šeima 15 metų". Gegužės 11 d., šeštadienį, VLK kviečia Vilniaus miesto gyventojus bei svečius apsilankyti Lukiškių aikštėje įrengtame paviljone ir sužinoti apie kelionėse praverčiančią Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK), užduoti įvairius rūpimus klausimus apie sveikatą bei dalyvauti viktorinoje.

Europos dienos šventė „mES šeima 15 metų" rengiama minint Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą (ES) 15 metų sukaktį. Lukiškių aikštėje ir Gedimino prospekte bus įrengti įvairių valstybinių institucijų paviljonai, pristatyta jų veikla, vyks įvairūs koncertai, žaidimai, viktorinos, kūrybinės dirbtuvės.

12 val. Lukiškių aikštėje bus atidaryta paroda po atviru dangumi „Mano Europa. 15 tikrų istorijų", kuri patvirtina, kad per narystės metus ES tapo neatskiriama mūsų dalimi. Joje veiks ir VLK stendas „mES sveiki ir apdrausti". Kaip parodos pavadinime ir įvardijama, stende pristatoma tikra istorija – ESDK ir jos teikiama nauda privalomąjį sveikatos draudimą turinčiam keliautojui. Paroda po atviru dangumi veiks visą gegužę.

Užsukusiems į VLK paviljoną lankytojams, specialistai papasakos apie ESDK ir jos naudą. Be to, norintys ją įsigyti su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu, galės tai padaryti per kelias minutes. Specialistai padės užpildyti anketą ir po to tereikės užsukti į netoli paviljono esančias Vilniaus teritorinės ligonių kasos patalpas (Liauksmino g. 6, Vilnius) ir kortelė bus čia pat nemokamai išduota.

ESDK gali naudotis visi privalomąjį sveikatos draudimą turintys žmonės. Ji garantuoja, kad bus suteikta būtina medicininė pagalba laikinai viešint visose ES šalyse, taip pat Norvegijoje, Islandijoje, Lichtenšteine ir Šveicarijoje. Už suteiktas sveikatos priežiūros paslaugos visiškai arba iš dalies apmokės ligonių kasos. Šiuo metu jau išduota beveik 570 000 galiojančių kortelių.

Daugiau informacijos apie Europos dienos renginį „mES 15 metų" čia.Kontaktai žiniasklaidai:
Rimantas Zagrebajev
Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos
Ryšių su visuomene skyriaus vedėjas
Tel. (8 5) 236 4105
El. paštas rimantas.zagrebajev@vlk.lt


Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Rūpinkitės sveikata – naudokitės ligonių kasų paslaugomis internetu
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas