Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad, nutrūkus asmens draudimui PSD, dar mėnesį jis gali naudotis nemokamomis medicinos paslaugomis, bet iki šio mėnesio pabaigos vis tiek turi už jį sumokėti PSD įmoką?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Pradinukai žino apie papildomą dantų apsaugą – jų dengimą silantu Atnaujinta 2019-04-11 (Archyvinė informacija)
Alinos Miloš nuotrauka

Artėjant moksleivių atostogų metui Vilniaus teritorinė ligonių kasa vaikų socialinės globos namų ,,Gilė“ pradinukams priminė tinkamos dantų priežiūros svarbą.

Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) specialistė Jolanta Sadauskaitė edukacinio užsiėmimo metu su pradinių klasių moksleiviais kalbėjo, kaip svarbu rūpintis savo sveikata ir higiena, sveikai gyventi. Pastaruoju metu specialistams nuolat primenant, kad daugėja vaikų, kurių dantų būklė ne itin džiugina, daugiausia dėmesio buvo skirta tinkamos dantų priežiūros būtinybei aptarti.

Vilniaus TLK atstovę maloniai nustebino ganėtinai išsamios pradinukų žinios apie ėduonį ir jo atsiradimo priežastis, taip pat galimybes išsaugoti sveikus dantis juos kruopščiai valantis, tinkamai maitinantis ir reguliariai tikrinantis pas gydytoją odontologą.

Moksleiviai, kurių nuolatiniai krūminiai dantys jau padengti silantu, noriai dalijosi patirtimi apie šią 6–14 metų vaikams skirtą papildomą apsaugą nuo ėduonies, kuri apmokama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Dėl šios paslaugos tereikia kreiptis į gydytoją odontologą ar burnos higienistą, dirbantį gydymo įstaigoje, sudariusioje sutartį su teritorine ligonių kasa dėl šių paslaugų teikimo ir jų išlaidų apmokėjimo.Žinioms apie tinkamą dantų priežiūrą įtvirtinti ir užsiėmimui paįvairinti vaikai perskaitė Vilniaus TLK užsakymu sukurtą pasaką, išleistą knygelėje „Dantukų miestelis“, kurią pradinukai pirmiausia turėjo patys pasigaminti. Vaikų socialinės globos namų ,,Gilė“ auklėtiniams dovanota Vilniaus TLK knygelių ir kitomis sveikatos bei sveikos gyvensenos temomis.


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Rūpinkitės sveikata – naudokitės ligonių kasų paslaugomis internetu
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas