Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad, nutrūkus asmens draudimui PSD, dar mėnesį jis gali naudotis nemokamomis medicinos paslaugomis, bet iki šio mėnesio pabaigos vis tiek turi už jį sumokėti PSD įmoką?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Prof. V. Landsbergis susitikime su Vilniaus TLK darbuotojais: „Kiekvienas žmogus turi laisvę būti...“ Atnaujinta 2019-03-08 (Archyvinė informacija)
Ievos Baliasinovaitės nuotr.

Šių metų Kovo 11-oji Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) darbuotojams išskirtinė. Prieš šią šventę Vilniaus TLK vykusiame renginyje prisiminimais apie ypač svarbius Lietuvai įvykius ir įžvalgomis dalijosi Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras prof. Vytautas Landsbergis.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Vilniaus TLK darbuotojams organizuotą renginį prof. V. Landsbergis netikėtai pradėjo asociatyviu šilumos ir švelnaus humoro kupinu prisiminimu apie „kitokias ligonių kasas, kur dirbo mama Kaune“, kuriame „ligonių kasų poliklinika“ sovietiniais laikais „pavirto 1-ąja miesto poliklinika“. Vėliau nuo renginiui ypatingo jaukumo suteikusios įžangos, garbingasis svečias perėjo prie įvykių Lietuvoje, apie kuriuos iš pirmų lūpų itin norėjo išgirsti į susitikimą su prof. V. Landsbergiu susirinkęs gausus Vilniaus TLK darbuotojų būrys.   

Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras prof. V. Landsbergis sudėliojo esminius Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo kelio akcentus: sudėtingus sovietinius laikus, sovietinės kariuomenės lietuviams jaunuoliams tais laikais daromą žalą, netektis, skausmą, Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio pradžią, mitingus, Baltijos kelią, mums lemtingus 1990-uosius, Sausio 13-osios įvykius ir kt.

Visą reformų kelią, nuvedusį lietuvius, sujudusią tautą, nesutikusią su pasiūlymu gauti „truputį daugiau laisvės“, iškėlusią klausimą „Kodėl truputį?“ ir galiausiai pasiekusią tikslą „natūraliu demokratiniu keliu“, prof. V. Landsbergis nuspalvino negirdėtomis istorijomis ir detalėmis.

Pasak Vilniaus TLK direktoriaus Vytauto Mockaus, susitikdamas su Vilniaus TLK darbuotojais prieš vieną gražiausių Lietuvos švenčių – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – prof. V. Landsbergis suteikė garbę visai organizacijai ir priminė tai, kas svarbiausia puoselėjant bei brandinant nepriklausomybę, taip pat atkreipė dėmesį į platesnę ir gilesnę laisvės sąvokos prasmę.

„Kiekvienas žmogus turi laisvę būti smalsus, mąstantis, protingas, jausti atsakomybę arba būti laisvas daryti bet kaip ar iš viso nieko nedaryti“, – apie vieną iš atkurtos nepriklausomybės suteiktų laisvių pasakė Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras prof. V. Landsbergis.

Šia fraze prof. V. Landsbergis kone visus susitikimo dalyvius privertė susimąstyti apie savo įtaką Lietuvos ateičiai, savo parašą jos istorijoje. Renginio pabaigoje Vilniaus TLK darbuotojai su džiaugsmo ašaromis akyse žiūrėjo į autografą, kurį prof. V. Landsbergis paliko jų atsineštose šio garbingo svečio knygose.


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ievos Baliasinovaitės nuotr.

Ievos Baliasinovaitės nuotr.

Ievos Baliasinovaitės nuotr.

Ievos Baliasinovaitės nuotr.


Pasitikrinkite
Rūpinkitės sveikata – naudokitės ligonių kasų paslaugomis internetu
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas