Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad renkantis gydymo įstaigą (polikliniką, medicinos centrą ir pan.) svarbu pasirinkti tą, kuri yra sudariusi sutartį su teritorine ligonių kasa, kad gydymo išlaidos būtų apmokėtos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto?
Apklausų rezultataiVilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Vilniaus teritorinė ligonių kasa tęsia šviečiamąją veiklą ugdymo įstaigose Atnaujinta 2018-10-11

Prasidėjus naujiems mokslo metams, Vilniaus teritorinė ligonių kasa tęsia edukacinę veiklą vaikų ugdymo įstaigose pristatydama knygeles ir rengdama užsiėmimus įvairiomis sveikatos temomis.

Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) užsakymu sukurtos ir išleistos vaikų knygelės apie sveikatą šią savaitę pristatytos ir dovanotos Maltos ordino pagalbos tarnybos socialiniam vaikų dienos centrui Vilniuje. Su centrą lankančiais vaikais iš įvairių sostinės seniūnijų socialiai remtinų šeimų kalbėta apie sveiką gyvenseną – būtinybę tinkamai maitintis ir užtektinai judėti.

Pokalbio metu vaikai karpė, lankstė ir segė Vilniaus TLK knygeles „Sveikata ir sportas“, kurias galima perskaityti tik patiems jas pasigaminus. Paskui vaikai drauge perskaitė knygelę ir dar kartą aptarė, kodėl būtina sveikai maitintis, gerti vandenį ir judėti, pasidalijo asmenine patirtimi šia tema.Vilniaus TLK nuotr.


Maltiečių Vilniaus vaikų dienos centro nuotr.

Vilniaus TLK siekia, kad paprastai ir žaismingai pateikiamos žinios apie sveiką gyvenseną pasiektų kuo daugiau vaikų. Šį rudenį Vilniaus TLK knygelės taip pat nukeliavo į Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurą, VšĮ Šeškinės poliklinikos Jaunimo sveikatos kabinetą ir Vilniaus „Genio“ progimnaziją.

Knygelių elektronines versijas galima peržiūrėti Vilniaus TLK interneto svetainėje www.vilniaustlk.lt spustelėjus reklamjuostę „Vilniaus TLK knygelės vaikams“.Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas