Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad gyventojams, kurie pradėję protezuotis dantis ir jiems skirtas 3 m. terminas jau besibaigiantis arba baigėsi per karantiną, protezavimo laikas bus pratęstas atsižvelgiant į paslaugų sustabdymo trukmę?
Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas

Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK (administracijos) darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Nustatyti administracinės teisės pažeidimai Atnaujinta 2016-10-24

Vilniaus teritorinės ligonių kasos Kontrolės skyriaus specialistai vykdo kompensuojamųjų vaistų ir kompensuojamųjų medicinos pagalbos priemonių skyrimo ir išrašymo pagrįstumo, asmens sveikatos priežiūros paslaugų pateikimo apmokėti teisėtumo, siuntimų į gydytojų specialistų konsultacijas išdavimo pagrįstumo kontrolę.

Atlikdami kontrolės procedūras, specialistai susidūrė su medicinos dokumentų klastojimo atveju.

Ekspertizės posėdžio metu svarstant pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos patikrinimo, kurį atliko Vilniaus TLK Kontrolės skyriaus specialistai, rezultatus, buvo nustatyta, kad asmens sveikatos istorijose daryti prierašai ir keisti įrašai siekiant neteisėtai pagrįsti pacientų siuntimą specializuotoms asmens sveikatos priežiūros paslaugoms gauti. Pagal tokius neteisėtai išduotus siuntimus kitoje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje buvo suteiktos paslaugos, kurias apmokėjo Vilniaus TLK.

Nustačius Administracinės teisės pažeidimų kodekso 437 punkto pažeidimą (neteisingų duomenų apie suteiktas asmens sveikatos priežiūros paslaugas pateikimas) įstaigos administracijos atstovui surašytas Administracinės teisės pažeidimų protokolas, o už neteisėtai suteiktas ir apmokėtas paslaugas nustatyta PSDF biudžetui padaryta žala, kuri bus išieškoma iš siuntimus išdavusios pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos.


KONTROLĖS SKYRIAUS INFORMACIJA

Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas