VILNIAUS TERITORINĖ LIGONIŲ KASA

VILNIAUS TLK STEBĖTOJŲ TARYBOS POSĖDŽIO

PROTOKOLAS

2007-08-10  Nr.2

Vilnius

 

 

 

 

Posėdžio pirmininkas  Feliksas Kolosauskas, Vilniaus apskrities viršininko administracijos atstovas.

 

Posėdžio sekretorius  Rolanda Jonuškienė, Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėjos pavaduotoja.

 

Dalyvauja Algimantas Adomaitis (Elektrėnų savivaldybė), Adelė Dimšienė (Alytaus m. savivaldybė), Arūnas Jasaitis (Ukmergės r. savivaldybė), Remigijus Jotautis (Širvintų r. savivaldybė), Rimantas Miliūnas (Varėnos r. savivaldybė), Kristina Miškinienė (Druskininkų savivaldybė), Marija Suchocka (Šalčininkų r. savivaldybė), Aldona Šerėnienė (Lazdijų r. savivaldybė), Dalia Šimelienė (Vilniaus TLK direktoriaus pavaduotoja ekonomikai), Rimvydas Adomėnas (Vilniaus TLK direktoriaus pavaduotojas regioniniam darbui), Irena Kundrotaitė (Vilniaus TLK Sveikatos paslaugų analizės skyriaus vyr. specialistė), Jūratė Tupčiauskienė (Vilniaus TLK Ekonomikos ir planavimo skyriaus vedėja), Ryta Jūratė Treigienė  (Vilniaus TLK Statistikos skyriaus vedėja), Česlava Kislovska (Vilniaus TLK Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja – vyr. Buhalterė), Onutė Navikienė (Vilniaus TLK Administravimo skyriaus vedėja), Algimantas Girčys (Vilniaus TLK Informatikos skyriaus vedėjas), Ernestas Nedzinskas (Vilniaus TLK Kontrolės ir ekspertizės skyriaus vedėjos pavaduotojas).   

 

Darbotvarkė

1.Dėl pritarimo sutarčių sudarymui su naujais sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais.

2.Dėl pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų priskyrimo pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančioms įstaigoms. 

3. Organizaciniai ir einamieji klausimai.

 

1. SVARSTYTA  dėl pritarimo sutarčių sudarymui su naujais sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais.

1.1.SVARSTYTA  UAB “B. Braun Avitum” prašymas sudaryti sutartį dėl hemodializės ir antrinio lygio ambulatorinių gydytojo nefrologo paslaugų teikimo ir apmokėjimo iš PSDF lėšų.

NUTARTA vienbalsiai pritarti sutarties su AB “B. Braun Avitum” sudarymui dėl hemodializės ir antrinio lygio ambulatorinių gydytojo nefrologo paslaugų teikimo ir apmokėjimo iš PSDF lėšų.

1.2. SVARSTYTA AB”Euroklinika” prašymas sudaryti sutartį dėl antrinio lygio ambulatorinių gastroenterologo, urologo, vaikų ligų gydytojo paslaugų teikimo ir šių paslaugų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.                

NUTARTA vienbalsiai pritarti sutarties su AB”Euroklinika” sudarymui dėl antrinio lygio ambulatorinių gastroenterologo, urologo, vaikų ligų gydytojo paslaugų teikimo ir šių paslaugų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

1.3. SVARSTYTA UAB “Kardiolita” prašymas sutarties papildymo dėl stacionarinių tretinio lygio širdies chirurgijos ir tretinio lygio reanimacijos paslaugų teikimo ir apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

NUTARTA pritarti sutarties su UAB “Kardiolita” papildymui dėl stacionarinių tretinio lygio širdies chirurgijos ir tretinio lygio reanimacijos paslaugų teikimo ir apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų (8 nariai balsavo už, 1 susilaikė).

 

1.4. SVARSTYTA VšĮ Fonacija prašymas dėl kalbos korekcijos paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

NUTARTA vienbalsiai pritarti sutarties su  VšĮ Fonacija sudarymui dėl kalbos korekcijos paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų nuo 2007- 09-01.

1.5. SVARSTYTA UAB Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinikos prašymas papildyti sutartį dėl stacionarinių antrinio lygio akušerijos paslaugų, apmokamų iš PSDF biudžeto lėšų. 

NUTARTA vienbalsiai pritarti sutarties su UAB Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika papildymui dėl stacionarinių antrinio lygio akušerijos paslaugų, apmokamų iš PSDF biudžeto lėšų.   

1.6. SVARSTYTA UAB “Pašilaičių šeimos medicinos centro” prašymas papildyti sutartį  antrinio lygio ambulatorinių akušerio ginekologo, echoskopuotojo, urologo, neurologo, oftalmologo ir otorinolaringologo paslaugų teikimo ir šių paslaugų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

NUTARTA vienbalsiai pritarti sutarties su UAB “Pašilaičių šeimos  medicinos centras” papildymui dėl antrinio lygio ambulatorinių akušerio ginekologo, echoskopuotojo, urologo, neurologo, oftalmologo ir otorinolaringologo paslaugų teikimo ir šių paslaugų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

1.7. SVARSTYTA UAB “Baltupių šeimos medicinos centras” prašymas papildyti sutartį dėl antrinio lygio ambulatorinių akušerio ginekologo, echoskopuotojo, urologo, neurologo, endokrinologo, alergologo ir klinikinio imunologo, otorinolaringologo paslaugų teikimo ir šių paslaugų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

NUTARTA vienbalsiai pritarti sutarties su UAB “Baltupių šeimos medicinos centras” papildymui dėl  antrinio lygio ambulatorinių akušerio ginekologo, echoskopuotojo, urologo, neurologo, endokrinologo, alergologo ir klinikinio imunologo, otorinolaringologo paslaugų teikimo ir šių paslaugų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

1.8. SVARSTYTA UAB “Vilniaus sveikatos namai”  prašymas papildyti sutartį dėl antrinio lygio ambulatorinių akušerio ginekologo, genetiko, kardiologo, neurologo, echoskopuotojo, oftalmologo, otorinolaringologo, vaikų pulmonologo, vaikų kardiologo, vaikų alergologo paslaugų teikimo ir šių paslaugų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.              

NUTARTA vienbalsiai pritarti sutarties su UAB”Vilniaus sveikatos namai” papildymui dėl antrinio lygio ambulatorinių akušerio ginekologo, genetiko, kardiologo, neurologo, echoskopuotojo, oftalmologo, otorinolaringologo, vaikų pulmonologo, vaikų kardiologo, vaikų alergologo paslaugų teikimo ir šių paslaugų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

1.9. SVARSTYTA UAB “Šnipiškių medicinos centras” prašymas papildyti sutartį dėl antrinio lygio ambulatorinių dermatologo, endokrinologo, echoskopuotojo paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

NUTARTA vienbalsiai pritarti UAB “Šnipiškių medicinos centro” sutarties papildymui dėl  antrinio lygio ambulatorinių dermatologo, endokrinologo, echoskopuotojo paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

1.10. SVARSTYTA UAB “Vilniaus toksikologijos klinikos” prašymas sudaryti sutartį dėl antrinio lygio ambulatorinių klinikinės toksikologijos, psichiatrijos, psichoterapijos paslaugų bei psichiatrijos dienos stacionaro paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.             

NUTARTA vienbalsiai pritarti sutarties su UAB “Vilniaus toksikologijos klinikos” sudarymui dėl antrinio lygio ambulatorinių klinikinės toksikologijos, psichiatrijos, psichoterapijos paslaugų bei psichiatrijos dienos stacionaro paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

1.11. SVARSTYTA UAB “Akvamira” prašymas sudaryti sutartį dėl antrinio lygio ambulatorinių endokrinologijos, psichoterapijos, psichiatrijos paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.           

NUTARTA vienbalsiai pritarti sutarties su UAB “Akvamira” sudarymui dėl antrinio lygio ambulatorinių endokrinologijos, psichoterapijos, psichiatrijos paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

1.12. SVARSTYTA UAB “Matymas” prašymas sudaryti sutartį dėl antrinio lygio ambulatorinių oftalmologo paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

NUTARTA vienbalsiai pritarti sutarties su UAB “Matymas” sudarymui dėl antrinio lygio ambulatorinių oftalmologo paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

1.13. SVARSTYTA UAB Medicinos paslaugų ir informacijos valdymo centro prašymas sudaryti sutartį dėl antrinio lygio ambulatorinių neurologijos, psichiatrijos ir reumatologijos paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.          

NUTARTA vienbalsiai pritarti sutarties su UAB Medicinos paslaugų ir informacijos valdymo centro sudarymui dėl antrinio lygio ambulatorinių neurologijos, psichiatrijos ir reumatologijos paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

1.14. SVARSTYTA UAB Medicinos tyrimų ir konsultacijų centro prašymas sudaryti sutartį dėl antrinio lygio ambulatorinių endokrinologijos paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.   

NUTARTA vienbalsiai pritarti sutarties su UAB Medicinos tyrimų ir konsultacijų centro  sudarymui dėl antrinio lygio ambulatorinių endokrinologijos paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.   

1.15. SVARSTYTA UAB “Vilniaus onkourologijos – ginekologijos klinikos” prašymas sudaryti sutartį dėl antrinio lygio ambulatorinių endokrinologo, ginekologo, chirurgo, echoskopuotojo ir urologo paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.    

NUTARTA vienbalsiai pritarti sutarties su UAB “Vilniaus onkourologijos – ginekologijos klinikos” sudarymui dėl antrinio lygio ambulatorinių endokrinologo, ginekologo, chirurgo, echoskopuotojo ir urologo paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

1.16. SVARSTYTA UAB “Naujoji optika” prašymas sudaryti sutartį dėl antrinio lygio ambulatorinių oftalmologo paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

NUTARTA vienbalsiai pritarti sutarties su UAB “Naujoji optika” sudarymui dėl antrinio lygio ambulatorinių oftalmologo paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

1.17. SVARSTYTA IĮ Lazerių ir bangų medicinos mokslinė klinika prašymas sudaryti sutartį dėl antrinio lygio ambulatorinių chirurgo paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.    

NUTARTA vienbalsiai pritarti sutarties su IĮ Lazerių ir bangų medicinos mokslinė klinikos  sudarymui dėl antrinio lygio ambulatorinių chirurgo paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

1.18. SVARSTYTA UAB Neuroklinika prašymas sudaryti sutartį dėl antrinio lygio ambulatorinių neurologo ir vaikų neurologo paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.    

NUTARTA vienbalsiai pritarti sutarties su UAB Neuroklinika sudarymui dėl antrinio lygio ambulatorinių neurologo ir vaikų neurologo paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.

1.19. SVARSTYTA UAB Medicinos stebuklas prašymas sudaryti sutartį dėl antrinio lygio vidaus ligų gydytojo ir gydytojo kardiologo paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto.

NUTARTA vienbalsiai pritarti sutarties su UAB Medicinos stebuklas sudarymui dėl antrinio lygio vidaus ligų gydytojo ir gydytojo kardiologo paslaugų teikimo ir jų apmokėjimo iš PSDF biudžeto.

 

2. SVARSTYTA dėl pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų priskyrimo pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančioms įstaigoms. 

 

2.1. SVARSTYTA Vilniaus TLK gavo Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Sveikatos ir socialinės apsaugos departamento raštą, kuriuo prašoma pritarti dėl pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugų teikimo UAB “Euroklinika” prisirašiusiems gyventojams VšĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centre.

NUTARTA vienbalsiai pritarti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Sveikatos ir socialinės apsaugos departamento siūlymui pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugų teikimui UAB “Euroklinika” prisirašiusiems gyventojams VšĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centre.

 

2.2. SVARSTYTA Vilniaus TLK gavo Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Sveikatos ir socialinės apsaugos departamento raštą, kuriuo prašoma pritarti dėl pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugų teikimo UAB “Fama Bona” prisirašiusiems gyventojams VšĮ Žirmūnų psichoterapijos ir psichoanalizės centre.

NUTARTA vienbalsiai pritarti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Sveikatos ir socialinės apsaugos departamento siūlymui pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugų teikimui UAB “Fama Bona” prisirašiusiems gyventojams VšĮ Žirmūnų psichoterapijos ir psichoanalizės centre.

2.3. SVARSTYTA Vilniaus TLK gavo Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Sveikatos ir socialinės apsaugos departamento raštą, kuriuo prašoma pritarti dėl pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugų teikimo UAB “Sanitas familiae” prisirašiusiems gyventojams VšĮ Žirmūnų psichoterapijos ir psichoanalizės centre.

NUTARTA vienbalsiai pritarti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Sveikatos ir socialinės apsaugos departamento siūlymui pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugų teikimui UAB “Sanitas familiae” prisirašiusiems gyventojams VšĮ Žirmūnų psichoterapijos ir psichoanalizės centre.

2.3. SVARSTYTA Vilniaus TLK gavo Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Sveikatos ir socialinės apsaugos departamento raštą, kuriuo prašoma pritarti dėl pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugų teikimo IĮ I.Kurcevič bendrosios praktikos gydytojo kabinete prisirašiusiems gyventojams VšĮ Žirmūnų psichoterapijos ir psichoanalizės centre.

NUTARTA vienbalsiai pritarti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Sveikatos ir socialinės apsaugos departamento siūlymui pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugų teikimui IĮ I.Kurcevič bendrosios praktikos gydytojo kabinete prisirašiusiems gyventojams VšĮ Žirmūnų psichoterapijos ir psichoanalizės centre.

3. Organizaciniai ir einamieji klausimai.

F.Kolosauskas. Prašau Stebėtojų tarybos narius kitam posėdžiui pateikti kandidatus į Vilniaus TLK Taikinimo komisiją bei Vilniaus TLK Medicininio audito komisiją. Siūlau Vilniaus TLK metinę veiklos ataskaitą pristatyti kito posėdžio metu.

 

 

 

 

 

Posėdžio pirmininkas                                                                                              F.Kolosauskas

 

 

 

 

Posėdžio sekretorius                                                                                                R.Jonuškienė