Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
8 700 88 888
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms

Ar žinote, kad pirkdami vaistus galite vaistininko prašyti monitoriuje parodyti visus tos pačios veikliosios medžiagos skirtingų gamintojų vaistus ir sąraše išsirinkti tą, kuris yra su mažiausia priemoka?


Apklausų rezultatai

Mus rasite:
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map

Gyventojus konsultuojame telefonu
8 700 88 888 ir (8 5) 212 0000 arba atvykus į Vilniaus teritorinės ligonių kasos Gyventojų aptarnavimo skyrių
Darbo laikas:

I–IV 8.00–12.00 ir 12.45–17.00
V 8.00–12.00 ir 12.45–15.45


Gyventojų priėmimo laikas:
I 7.30–18.00
II 7.30–18.00
III 7.30–18.00
IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00


Ligonių kasų vertybės

Vertybės yra bendrosios organizacijos filosofijos pagrindinė dalis. Organizacijos filosofija – tai elgesio standartas, nusakantis vertybes, lūkesčius ir principus, kuriais ji vadovaujasi, siekdama savo tikslų. Svarbiausias organizacijos filosofijos tikslas – pasiekti, kad darbuotojas save identifikuotų su organizacija. Su bendrąja filosofija yra glaudžiai susijusi organizacijos kultūra, kurią sudaro:

  • esminių vertybių sistema, kuria vadovaujasi organizacija ir kuri yra pripažįstama visų jos narių;
  • dominuojančios normos bei vertybės, lemiančios darbuotojų elgesį bei tarpusavio santykius toje organizacijoje.

2009 m. buvo apibrėžtos ligonių kasų vertybės (anksčiau jos nebuvo aiškiai deklaruojamos). Apibūdinant ligonių kasų vertybes buvo siekiama atrinkti esmingiausias iš jų, kuriomis turėtų remtis visi ligonių kasų darbuotojai. Šios vertybės buvo nustatytos dalyvaujant VLK ir TLK atstovams:


Atsakomybė. Esame atsakingi už veiklos ir sprendimų poveikį visuomenei, laikomės prisiimtų įsipareigojimų ir siekiame pateisinti pasitikėjimą.
Pagarba. Kiekvienas mums svarbus toks, koks jis yra. Tikime, kad pagarba ir tarpusavio supratimas yra būtina sėkmingo darbo sąlyga.
Bendradarbiavimas. Esame geranoriški, vertiname savo darbuotojų ir partnerių profesionalumą bei pastangas, kartu siekiame bendrų tikslų ir ieškome geriausio sprendimo.

Toliau pateikiamas šių vertybių paaiškinimas:

Atsakomybė. Mūsų misijoje pasakyta, kad ligonių kasos – tai garantas, vadinasi, pirmiausia tai reiškia atsakomybę. Atsakomybę už visus mūsų veiksmus, jų įtaką visos sistemos ateičiai, atsakomybę už vienokius ar kitokius sprendimus, galiausiai – atsakomybę kiekvieno žmogaus atžvilgiu. Jausdamiesi atsakingi už kiekvieną asmenį, siekiame jo pasitikėjimo. Turime būti patikimi. Tokie tapsime, jei laikysimės įsipareigojimų – visuomenei, žmogui, sau.

Pagarba. Visi esame skirtingi. Tiek dirbantieji kitų labui, tiek tie, dėl kurių dirbama. Todėl labai svarbu vieniems kitus gerbti: gerbti save, gerbti kitą, gerbti tai, ką darai, gerbti tuos, dėl kurių tai darai, taip pat gerbti tuos, su kuriais kartu dirbi. Geras darbo rezultatas gaunamas tada, kai yra tarpusavio supratimas. O tai iš dalies lemia pagarba.

Bendradarbiavimas. Mūsų misijoje pasakyta, kad užtikriname sveikatos priežiūrą, kompensuodami jos išlaidas, skaidriai ir efektyviai naudodami lėšas. Tai reiškia bendrą darbą. Siekdami bendrų tikslų ir darniai dirbdami pozityviai mąstantys savo srities žinovai visuomet suras geriausią, žmogui naudingiausią sprendimą.

Naujosios strateginės formuluotės geriau atskleidžia šiandieninį ir ateities ligonių kasų siekį tenkinti visuomenės sveikatos apsaugos poreikius bei atitinka Lietuvos sveikatos sistemos reformavimo gaires.


Prevencinės programos
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas