Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
8 700 88 888
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
nuomone

Ar Vilniaus teritorinė ligonių kasa operatyviai suteikia informaciją ir pagalbą, kai kreipiatės?


Apklausų rezultatai

Mus rasite:
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map

Gyventojus konsultuojame telefonu (8 5) 212 0000 ir 8 700 88 888 arba atvykus į Vilniaus teritorinės ligonių kasos Gyventojų aptarnavimo skyriųDarbo laikas:

I–IV  8.00–12.00 ir 12.45–17.00
    V  8.00–12.00 ir 12.45–15.45

Gyventojų priėmimo laikas:
   I 7.30–18.00
  II 7.30–18.00
 III 7.30–18.00
IV 7.30–18.00
 V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00


Naujienos ir aktualijos
(2017-10-13) VLK pataria: kaip patekti pas gydytoją specialistą greičiau?

Neretai gyventojai, gavę šeimos gydytojo siuntimą, skundžiasi ilgomis laukimo eilėmis pas gydytoją specialistą. Tačiau ne visi žmonės žino, kad iš tiesų jie patys gali pasirinkti tiek gydytoją specialistą, tiek gydymo įstaigą, kurioje yra mažiausia eilė paskirtoms sveikatos priežiūros paslaugoms gauti. Valstybinė ligonių kasa (VLK) primena, kaip sužinoti, kokia laukimo eilė yra pas specialistą ir ką daryti, jei eilė didelė.

(Plačiau)
 
(2017-10-12) VLK: mūsų perkamos gripo vakcinos yra kokybiškos ir saugios

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK), reaguodama į viešojoje erdvėje politikų skleidžiamą informaciją apie gripo vakcinas, tvirtina, kad žmonės neturėtų būti klaidinami. Lietuvos gyventojams perkamos sezoninės gripo vakcinos yra kokybiškos, saugios ir atitinka nustatytus tarptautinius reikalavimus, tad žmonėms nereikėtų nerimauti ir tikėti skleidžiamais mitais.

(Plačiau)
 
(2017-10-11) Naujausias tyrimas: kokius vaistus dažniausiai vartoja Lietuvos gyventojai?

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK)), naudodamasi 2014−2016 m. privalomojo sveikatos draudimo informacinės sistemos „Sveidra" bei Valstybinės vaistų kontrolės (VVKT) duomenimis, atliko kompensuojamųjų vaistų vartojimo tyrimą ir parengė išsamią ataskaitą, atskleidžiančią, kokius vaistus ir kokiais kiekiais suvartoja lietuviai.

(Plačiau)
 
(2017-10-06) Jau skiepijama nemokama sezoninio gripo vakcina

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) nupirkta gripo vakcina, kuria nemokamai skiepijami rizikos grupėms priklausantys žmonės, jau pasiekė šalies gydymo įstaigas. Taigi Lietuva jau yra tinkamai pasirengusi atremti kasmet užplūstančią gripo epidemiją.

(Plačiau)
 
(2017-10-03) Kokiais klausimais gyventojai dažniausiai kreipiasi į ligonių kasas?

Gyventojų domėjimasis privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) nuolat didėja. Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) duomenimis, daugiausiai gyventojai į ligonių kasas kreipiasi dėl Europos sveikatos draudimo kortelės (ESDK), bendrais PSD ir gydymo apmokėjimo klausimais, dėl dantų protezavimo ir reabilitacijos.

(Plačiau)
 
(2017-09-29) Ligonių kasos: branginkite sveikatą – naudokitės nemokama galimybe išsitirti dėl širdies ir kraujagyslių ligų

Minėdamos Pasaulinę širdies dieną, ligonių kasos ragina gyventojus nemokamai pasitikrinti sveikatą dėl širdies ir kraujagyslių ligų. Tokią galimybę šalies gyventojams užtikrina prevencinė Širdies ir kraujagyslių ligų programa, finansuojama iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto. Privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) apdraustiems žmonėms už sveikatos patikrinimą pagal prevencinę programą mokėti nereikia, už paslaugas apmoka ligonių kasos.

(Plačiau)
 
(2017-09-28) Privalomasis sveikatos draudimas ir sveika gyvensena turi rūpėti kiekvienam

Š. m. rugsėjį Vilniuje pradėjo kursuoti autobusas su informacija apie privalomąjį sveikatos draudimą ir troleibusas su informacija, skatinančia gyventi sveikai. Tokiu būdu siekiama atkreipti šalies gyventojų dėmesį į privalomojo sveikatos draudimo suteikiamas garantijas ir būtinybę patiems branginti savo sveikatą.

(Plačiau)
 
(2017-09-27) Vaikai kitąmet bus skiepijami nuo rotaviruso

Nuo ateinančių metų rudens vaikai nemokamai bus pradėti skiepyti nuo rotavirusinės infekcijos. Vakcina, kuria bus skiepijami vaikai nuo 2 mėnesių, jau yra įtraukta į vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių.

(Plačiau)
 
(2017-09-25) Kasmet skiriama vis daugiau PSDF biudžeto lėšų odontologijos sričiai

Kasmet iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto vis daugiau skiriama lėšų odontologijos paslaugoms. Pernai joms išleista 51,4 mln. eurų, tai yra net 3,6 mln. eurų daugiau nei užpernai.

(Plačiau)
 
(2017-09-21) Ligonių kasos: vienas svarbiausių iššūkių – didėjantis gyventojų senėjimas

Gyventojų senėjimas – vienas iš svarbiausių sveikatos apsaugos sistemos iššūkių tiek visame pasaulyje, tiek Europoje. Šiuo metu tai ypatingai aktualu ir Lietuvos Privalomojo sveikatos draudimo fondui (PSDF). Lietuvoje sparčiai augant šešiasdešimtmečių ir vyresnių žmonių skaičiui, daugėja lėtinėmis ligomis sergančiųjų, didėja slaugos bei paliatyviosios slaugos, kitų įvairių gydymo paslaugų poreikis, todėl šioms reikmėms artimiausiu metu kasmet prireiks vis daugiau lėšų.

(Plačiau)
 
(2017-09-15) Gripo vakcina jau pasiekė Lietuvą

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad 2017-2018 metų gripo sezonui skirta vakcina ,,Influvac“, įsigyta už valstybės lėšas, rizikos grupių skiepijimui jau pristatyta į Lietuvą.

(Plačiau)
 
(2017-09-14) Ligonių kasos: kaip užsienyje gyvenantys lietuviai gali gydytis Lietuvoje?

Pastebėta, kad vis daugiau išvykusių iš Lietuvos žmonių, gyvenančių ir dirbančių užsienyje, nori gydytis Lietuvoje. Neretai jie ligonių kasų specialistų teiraujasi, kokius dokumentus jiems atsivežti, kur jiems kreiptis dėl vienokios ar kitokios būtinos gydymo paslaugos, kai į Lietuvą atvyksta tik trumpam.

(Plačiau)
 
(2017-08-31) Kiek kainuoja gydymas Lietuvoje?

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad apsidraudęs privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) žmogus gali jaustis saugiai. Tokiu atveju paciento gydymo išlaidos yra apmokamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšų. Tuomet neapsidraudęs asmuo už suteiktą konsultaciją, procedūrą, operaciją, tyrimus, reabilitaciją ir kitas paslaugas turi sumokėti pilną jos kainą iš savo kišenės. Dažniausiai klausiama – kokios tai sumos?

(Plačiau)
 
(2017-08-25) Ligonių kasos: kaip gauti nemokamas paslaugas?

Dažnai ligonių kasų specialistų klausiama, ar galima ką nors Lietuvos gydymo įstaigose gauti nemokamai? Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad visiems Lietuvos gyventojams, kurie moka arba už juos yra mokamos privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokos, už visas gydymo paslaugas, gydytojų konsultacijas ir kitą pagalbą gydymo įstaigose mokėti nereikia.

(Plačiau)
 
(2017-08-24) Ar reikia mokėti už akių lęšiukus?

Nuo 2015 m. pasikeitus operaciniam kataraktos gydymui reikalingų akių lęšiukų įsigijimo tvarkai, vis dar pasitaiko atvejų, kai pacientai nežino visų savo teisių. Gyventojai dažnai kreipiasi į Vilniaus teritorinę ligonių kasą ir teiraujasi, ar turi mokėti už jiems reikalingą akių lęšiuką.

(Plačiau)
 
(2017-08-11) E. sveikatos aktualijas Ligonių kasa aptarė su Jaunųjų gydytojų asociacija

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) direktorius Aurimas Baliukevičius susitiko su Jaunųjų gydytojų asociacijos (JGA) atstovais. Susitikimo metu buvo kalbama apie E. sveikatos perėmimą ir jos valdymą. Buvo diskutuojama, kad E. sveikata turi būti ir toliau aktyviai tobulinama, naujinama, nes visų bendras tikslas – sklandus sistemos veikimas be didesnių techninių sutrikimų, taip pat sistemos naudojimo aktyvinimas.

(Plačiau)
 
(2017-08-08) Ligonių kasos: vis daugiau receptų išrašo slaugytojai

Neretai ligonių kasų specialistų teiraujamasi, ar slaugytojai gali išrašyti kompensuojamųjų vaistų ir medicinos pagalbos priemonių receptus? Primename, kad slaugytojai gali privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems pacientams recepte išrašyti tik kompensuojamąsias medicinos pagalbos priemones. Kompensuojamus vaistus paskirti ir išrašyti gali tik gydytojas.

(Plačiau)
 
(2017-07-26) Lietuvos poliklinikose senjorai bus skatinami daugiau judėti

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ir legendinis Lietuvos krepšinio treneris Vladas Garastas, Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) vadovas Aurimas Baliukevičius bei Lietuvos asociacijos „Sportas visiems" prezidentas Algis Vasiliauskas kviečia šalies gyventojus daugiau judėti. Šis kvietimas – tai Europos komisijos (EK) inicijuoto projekto „BEACTIVE" startas Lietuvoje. Jo metu šalies poliklinikose gyventojai galės išvysti stendus, skatinančius pensinio amžiaus žmones dažniau judėti, pasivaikščioti lauke – kasdien būti aktyvesniais.

(Plačiau)
 
(2017-07-10) Ligonių kasos: pradedamos kompensuoti modernesnės ortopedijos priemonės

Pradedamos kompensuoti modernios ortopedijos techninės priemonės – blauzdos protezai su vakuuminio tvirtinimo sistema ir šlaunies protezai su hidrauliniu kelio sąnariu bei aktyvia pėda. Šioms reikmėms šiemet Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžete (PSDF) papildomai skirta beveik 600 tūkst. eurų.

(Plačiau)
 
(2017-07-05) Ligonių kasos: vakcinų nuo gimdos kaklelio vėžio yra pakankamai

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) informuoja, kad vakcinos nuo žmogaus papilomos viruso (ŽPV), sukeliančio gimdos kaklelio vėžį, yra nupirkta pakankamai. Liepos 4 dienos duomenimis, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS (ULAC) centro vakcinų sandėlyje ŽPV vakcinų likutis yra 3721 dozė. Tad kai kurios gydymo įstaigos turi pačios pasirūpinti, kad jose būtų užtikrintas pakankamas šios vakcinos, perkamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis, kiekis – kreipiantis į ULAC.

(Plačiau)
 

Archyvas:

Ligonių kasos: branginkite sveikatą – naudokitės nemokama galimybe išsitirti dėl širdies ir kraujagyslių ligų
Privalomasis sveikatos draudimas ir sveika gyvensena turi rūpėti kiekvienam
Vaikai kitąmet bus skiepijami nuo rotaviruso
Kasmet skiriama vis daugiau PSDF biudžeto lėšų odontologijos sričiai
Ligonių kasos: vienas svarbiausių iššūkių – didėjantis gyventojų senėjimas
Gripo vakcina jau pasiekė Lietuvą
Ligonių kasos: kaip užsienyje gyvenantys lietuviai gali gydytis Lietuvoje?
Kiek kainuoja gydymas Lietuvoje?
Ligonių kasos: kaip gauti nemokamas paslaugas?
Ar reikia mokėti už akių lęšiukus?
E. sveikatos aktualijas Ligonių kasa aptarė su Jaunųjų gydytojų asociacija
Ligonių kasos: vis daugiau receptų išrašo slaugytojai
Lietuvos poliklinikose senjorai bus skatinami daugiau judėti
Ligonių kasos: pradedamos kompensuoti modernesnės ortopedijos priemonės
Ligonių kasos: vakcinų nuo gimdos kaklelio vėžio yra pakankamai
Ligonių kasos: akių lęšiukai – PSD apdraustiems pacientams be priemokų
Ligonių kasos: specialistai kviečia pasinaudoti nemokama vaikų dantų procedūra
Ar reikia mokėti už šeimos gydytojo paskirtus tyrimus?
Valstybinė ligonių kasa: ką reikia žinoti apie greitąją medicinos pagalbą?
Lietuva ir Latvija vakciną vaikams kartu perka už mažesnę kainą
Pagerės galimybės išsitirti dėl krūtų ligų
Prostatos vėžys: sergamumas Lietuvoje didėja, pasitikrina tik kas ketvirtas vyras
Beveik 700 tūkstančių moterų raginamos pasitikrinti dėl gimdos kaklelio vėžio
Optimistiškiausias metų renginys – „Stebuklo belaukiant“ įvyks jau 13-ą kartą
SMS žinutės kvies pasitikrinti: 1 iš 3 gali nesusirgti vėžiu
Iki nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ pabaigos liko kelios dienos!
Ilgalaikė PSD įmokų skola sumažėjo beveik 11 mln. eurų
Nemokamas sveikatos priežiūros paslaugas garantuoja tik pagal paskirtį panaudotas gydytojo siuntimas
Lietuva ir Latvija kartu perka vakciną vaikams nuo pneumokokinės infekcijos
Informacija apie privalomąjį sveikatos draudimą Vilniaus sveikatos mugės lankytojams
Lietuvos ekspertai padės Azerbaidžanui privalomojo sveikatos draudimo srityje
Skydliaukės hormonų tyrimai kompensuojami ligonių kasų
Šeimos gydytojas ne tik padės įveikti ligas, bet ir rekomenduos jų prevenciją
Dalyvaukite moksleivių nuotraukų konkurse „Sveika šeima“: fotografuokite ir laimėkite!
Įgyvendinami Konkurencijos tarybos pasiūlymai skatinti konkurenciją vaistų rinkoje
Ne tik lietuviai dažniau gydosi savo šalyje
Gydymo įstaigos labiau laikosi teisės aktų ir kontrolierių rekomendacijų
Lietuvių aktyvumas dalyvaujant vėžio prevencinėse programose didesnis nei ES vidurkis
Tėvelių atostogos svarbiau nei vaikų sveikata?
Į kovą su vėžiu vienijasi viešasis, nevyriausybinis ir verslo sektoriai
Atkreipiame dėmesį: valstybė nekompensuoja lęšiukų kainų skirtumo
Gimdos kaklelio vėžys: prevencija ir tūkstančiai išsaugotų gyvybių
Nuo gimdos kaklelio vėžio bus paskiepyta daugiau mergaičių
VLK: pirmasis pasirinkimas – šeimos gydytojas
Nauja OTP kompensavimo tvarka: mažesnės kainos ir daugiau aprūpintų žmonių
Patvirtintas 2017 m. PSDF biudžetas
VLK primena: per šventes pasirūpinkite ir sveikata, ir pinigine
Stebėtojų tarybos posėdyje aptartas sutarčių 2017 metams pasirašymas
Sergančių vaikų daugėja, nors lėšų jų gydymui netrūksta
Vyriausybėje svarstomas patobulintas 2017 m. PSDF biudžetas
Privalomojo sveikatos draudimo skolas ragina susimokėti kuo greičiau
VLK ir jaunieji medikai vienijasi kovoje su korupcija
Nesumokėjote PSD įmokų? Naujuosius metus sutiksite neturėdami sveikatos draudimo
Tiesioginėje transliacijoje su pensininku Vydu – tai, ko nežinojote apie vaistus
Susitikimas su Nacionalinio vėžio instituto vadovybe
Gydymo įstaigų prašymai dėl sutarčių 2017 metams – jau pateikti
Lietuviai, kaip ir kiti europiečiai, vyksta gydytis į kaimynines šalis
Dantų protezavimo paslaugų teikimo ir išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto tvarka
Daugiausia vaistų suvartoja Širvintų, mažiausiai – Šalčininkų gyventojai
Vis daugiau sergančiųjų inkstų nepakankamumu sulaukia pagalbos
Žmonės nenori sužinoti, kiek kainavo jų gydymas
Seime pradedamas svarstyti 2017 m. PSDF biudžetas
Gydymo įstaigose – jau visos gripo vakcinos
Naujovės leis trumpinti eiles, laukiantiems dantų protezavimo
Kitų metų PSDF biudžetas didėja apie 128 mln. eurų
Nuo širdies ir kraujagyslių ligų apsisaugoti padės prevencinė programa
Medicinos pagalbos priemones gali išrašyti slaugytojai
VLK ragina vyrus labiau rūpintis savo sveikata
Didėjo medikų atlyginimai
Sergantys priklausomybės ligomis vangiai naudojasi galimybe gydytis
Tėveliai neišnaudoja galimybių nemokamai sutvarkyti vaikų dantis
Studentai, būkite budrūs!
Skolas už privalomąjį sveikatos draudimą reikia sumokėti
Vakcinos nuo gimdos kaklelio vėžio – jau pakeliui į gydymo įstaigas
VLK primena: nuo liepos 1 d. didėjo privalomojo sveikatos draudimo įmoka
Naujienlaiškis „Įmonės jėga – sveiki ir laimingi darbuotojai“
Sergantiesiems diabetu pristatytos PSDF kompensuojamos paslaugos
Gydymas ambulatorinėmis sąlygomis – nauda pacientui ir gydymo įstaigai
Teritorinės ligonių kasos: sutartys su gydymo įstaigomis pasirašytos
Sutarčių sudarymas su gydymo įstaigomis ir įmonėmis – finišo tiesiojoje
Prasidėjo ligonių kasų ir gydymo įstaigų sutarčių sudarymo procesas
Vėžio prevencijai – milijonai
Paciento teisė – pasirinkti reabilitacinio gydymo įstaigą
Medicinos pagalbos priemonių receptus gali išrašyti ir slaugytojai
Privalomojo sveikatos draudimo taryboje – sprendimai gydymo įstaigoms ir pacientams
Gydymo įstaigos dar turi galimybių gerinti savo veiklą
Vyriausybė pritarė 56 mln. eurų didesniam PSDF biudžetui
Prevenciškai išsitirti vengiantys žmonės
Vaikų reabilitacija – investicija į ateitį
Klinikinio kodavimo jau mokoma ir nuotoliniu būdu
Informacija gydytojams dėl vaisto Tamoksifeno 20 mg
Žmonės aktyviau nemokamai tiriasi dėl klastingų ligų
Mažiau biurokratijos – daugiau laiko pacientui
VLK: PSD draustas žmogus gydymą gali gauti nemokamai
VLK: kojų venų operacijos draustiems žmonėms atliekamos nemokamai
VLK: akių lęšiukai jau greitai pasieks gydymo įstaigas
Vilniaus TLK: Storosios žarnos vėžys – turime šansų pagyti
Draustumas įsigalios tik pilnai sumokėjus PSD įmoką
lrytas.lt: Ūmi liga sugadino poilsį Latvijoje. Bet galėjo būti ir blogiau
Sėkmingos derybos dešimtadaliu sumažino ligoninėms perkamų vaistų kainą
Daugėja žmonių, norinčių tapti klinikiniais koduotojais
VLK: dienos chirurgija ir dienos stacionaras sulaukia vis daugiau pripažinimo
Išsėtinei sklerozei gydyti – inovatyvūs kompensuojami vaistai
Operacijoms ir gydymui reikalingos priemonės pacientus pasiekia vis greičiau
Endoprotezų kompensavimui – daugiau SAM ir VLK dėmesio bei lėšų
Atnaujinta mokamų paslaugų teikimo ir apmokėjimo tvarka įsigalios nuo lapkričio 1 d.
Ministrė R. Šalaševičiūtė sveikatos sistemos aktualijas aptarė su gydymo įstaigų vadovais
Bus kompensuojami nauji vaistai sudėtingoms ligoms gydyti
VLK nupirktais vaistais bus gydomi sergantieji sunkiomis ligomis
Į ligonių kasas dėl draustumo patvirtinimo dažniausiai pamiršta kreiptis užsienyje studijuojantys jaunuoliai ir būsimos mamos
Pacientus pasieks vaistai, kurie padės išvengti aklumo
Nemokamai dėl storosios žarnos vėžio jau galima išsitirti visoje Lietuvoje
Kam reikia kreiptis į ligonių kasas dėl draustumo patvirtinimo?
VLK: skiriant ortopedinius gaminius pacientams piktnaudžiavimas turi baigtis!
Aukštos kokybės paslaugoms – prioritetinis finansavimas
Vaistininkai privalo pasirūpinti, kad vaistinėse nepritrūktų pigiausių vaistų
VLK: Lietuva jau pasirengusi gripo epidemijai
Vilniaus TLK primena prisirašančiųjų prie PASPĮ tvarką
Ar sveikatos sistema veikia sklandžiai, tikrins ministro paskirti pareigūnai
Klinikinio kodavimo pamokos – gydymo įstaigų deleguotiems specialistams
VLK: ne tik lietuviai mieliau gydosi savo krašte
Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga – Vilniaus TLK dėmesys mažiesiems
VLK tarptautinėje konferencijoje buvo analizuojami aktualūs sveikatos sistemos klausimai
Naujajame kompensuojamųjų vaistų kainyne – daugiau naujų ir pigesnių vaistų
Sutartyse su gydymo įstaigomis – pacientams svarbios naujovės
VLK: prasidėjo ligonių kasų ir gydymo įstaigų sutarčių sudarymo procesas
Patvirtinta vieninga šeimos medicinos paslaugų teikimo namuose tvarka
Sveikatos sistemos pokyčių tikslas – geresnė pacientams teikiamų paslaugų kokybė
Patvirtintos vaistų kainas mažinančios priemonės
Patvirtintas pacientų laukimo eilių mažinimo planas
Ilgalaikiam gydymui skirtų nekompensuojamųjų vaistų receptai galios iki 360 dienų
Tyrimas: žmonės vis labiau pasitiki sveikatos apsauga ir domisi nemokamomis paslaugomis
VLK vyko Audito valdybos ir VLK atstovų dvišalis susitikimas
Keičiama receptų rašymo tvarka
Informuojame, kad uždaroma Vilniaus teritorinės ligonių kasos atstovybė Santariškėse
VLK buvo mokoma dienos chirurgijos paslaugų kodavimo
VLK: ligonių kasos jau pasirašė sutartis su didžiausiais paslaugų teikėjais
PSD taryba: „Turi būti išlaikytas pasiektas sveikatos priežiūros paslaugų vartojimo lygis“
VLK direktorius A. Sasnauskas: „Perkant vaistus centralizuotai, svarbu sudaryti vienodas konkurencijos sąlygas“
VLK: pasirašytos pirmosios sutartys su paslaugų teikėjais
Dėl ASPĮ sutarčių su Vilniaus TLK sudarymo 2013 metams
IS SVEIDRA numatomos plėtros datos 2012 metais
Pristatyti DRG taikymo rezultatai
Pratęsta Storosios žarnos vėžio ankstyvosios diagnostikos finansavimo programa
Dėl suteiktų paslaugų apmokėjimo
Paskelbtas VLK direktoriaus įsakymas "Dėl 2012 m. asmens sveikatos priežiūros paslaugų išlaidų kompensavimo iš privalomojo sveikatos draudimo fondo"
Dėl naujos formos nr. 066-A-LK "Stacionare gydomo asmens statistinė kortelė" patvirtinimo nuo 2011 m. birželio 1d. ir duomenų tvarkymo pereinamuoju laikotarpiu
Dėl 066/A-LK "Stacionare gydomo asmens statistinė kortelė", jos pildymo, pateikimo ir anuliavimo taisyklių bei TLK-10-AM projektų paskelbimo VLK internetinėje svetainėje
Vaistinių (optikų) vadovams
Tikrinta, ar galima vaistinėse įsigyti pigiausių kompensuojamųjų vaistų
Dėl ACHI - medicininių intervencijų klasifikacijos
Endoprotezavimo operacijų daugėja, eilės – mažėja
Šeimos gydytojai galės atlikti daugiau tyrimų
Ligonių kasos sertifikuotos pagal ISO 9001 kokybės standartą
Ligonių kasų antroji metinė konferencija „Sveikatos sistemos finanasavimo tvarumas ekonominio nuosmukio sąlygomis“
Šiemet bus perkama daugiau vaistų onkologinėms ligoms gydyti
Ligų prevencija plėtojama
Prevencinėms sveikatos programoms – papildomos lėšos
Dėl mokamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų ir priemokų už suteiktas paslaugas
Dėl ASPĮ pateikiamos informacijos tikslumo
Dėl leidimų-higienos pasų
Vilniaus teritorinės ligonių kasos stebėtojų tarybos posėdis
Dėl įsiskolinimo įskaitymų (aktualu)
Dėl kompensuojamų vaistų skyrimo
Informacija gydymo įstaigoms, vaistinėms ir vaistų tiekimo firmoms dėl sutarčių galiojimo
Informacija gydymo įstaigoms dėl atsiskaitymų
A.Čaplikas: su gydymo įstaigomis bus atsiskaityta 15 dienų anksčiau
Duomenų pateikimas sutartims 2009m.
Civilinės atsakomybės ataskaitos pavyzdys
Naujos slaugos paslaugų namuose ir paliatyviosios pagalbos paslaugų ataskaitų formos
Dėl ligų gydymo ir diagnostikos metodų
Dėl medicinos elektroninės tobulinimo sistemo diegimo

Prevencinės programos
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas