Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
8 700 88 888
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
nuomone

Ar naudojatės mūsų interneto svetainėje esančia informacija?


Apklausų rezultatai

Mus rasite:
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map

Gyventojus konsultuojame telefonu (8 5) 212 0000 ir 8 700 88 888 arba atvykus į Vilniaus teritorinės ligonių kasos Gyventojų aptarnavimo skyriųDarbo laikas:

I–IV  8.00–12.00 ir 12.45–17.00
    V  8.00–12.00 ir 12.45–15.45

Gyventojų priėmimo laikas:
   I 7.30–18.00
  II 7.30–18.00
 III 7.30–18.00
IV 7.30–18.00
 V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00


Naujienos ir aktualijos
(2017-03-20) Informacija apie privalomąjį sveikatos draudimą Vilniaus sveikatos mugės lankytojams

Kovo 18 dieną Vilniuje vyko Vilniaus sveikatos mugė, kurioje dalyvavo ir Vilniaus teritorinė ligonių kasa. Vilniečiams ir miesto svečiams įstaigos atstovai teikė informaciją apie privalomąjį sveikatos draudimą ir jo teikiamas garantijas apdraustiesiems.

(Plačiau)
 
(2017-03-20) Lietuvos ekspertai padės Azerbaidžanui privalomojo sveikatos draudimo srityje

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ekspertai padės Azerbaidžanui įgyvendinti sveikatos priežiūros finansavimo reformą.

(Plačiau)
 
(2017-03-15) Skydliaukės hormonų tyrimai kompensuojami ligonių kasų

Privalomasis sveikatos draudimas apdraustiesiems užtikrina galimybę gauti įvairias gydymo paslaugas nemokamai. Šių paslaugų išlaidas kompensuoja valstybinis sveikatos draudimas. Tačiau vis dar pasitaiko daug atvejų, kai žmonės nežino, ar jiems reikalingos sveikatos priežiūros paslaugos yra nemokamos. Skydliaukės hormonų tyrimai – ne išimtis. Į Vilniaus teritorinę ligonių kasą dažnai kreipiasi gyventojai, kurie teiraujasi dėl skydliaukės hormonų tyrimų ir jų apmokestinimo.

(Plačiau)
 
(2017-03-10) Šeimos gydytojas ne tik padės įveikti ligas, bet ir rekomenduos jų prevenciją

Visi privalomuoju sveikatos draudimu apdrausti žmonės savo šeimos gydytojo paslaugomis gali naudotis nemokamai, nes už tai sumoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis. Kiekvienas apdraustasis gali pasirinkti sudariusią sutartį su teritorine ligonių kasa polikliniką, šeimos gydytojo kabinetą ar medicinos centrą ir joje prisiregistravęs kreiptis į šeimos gydytoją.

(Plačiau)
 
(2017-03-08) Dalyvaukite moksleivių nuotraukų konkurse „Sveika šeima“: fotografuokite ir laimėkite!

Manote, kad Jūsų šeima sveikai leidžia laiką? Suprantate, kad šeimos sveikata daug priklauso nuo pasitikėjimo šeimos gydytoju? Mieli moksleiviai, čiupkite fotoaparatą ar mobilųjį telefoną, fotografuokite viską, kas padeda jūsų šeimai būti sveikai ar susirgus pasveikti, ir siųskite nuotraukas konkursui „Sveika šeima“! Gal būsite tie, kuriems atiteks ligonių kasų prizai.

(Plačiau)
 
(2017-03-07) Įgyvendinami Konkurencijos tarybos pasiūlymai skatinti konkurenciją vaistų rinkoje

Nuo šių metų kovo 16-osios vaistų bei medicinos pagalbos priemonių gamintojams bei jų atstovams nebus pasiekiama Kompensuojamųjų vaistinių preparatų ir medicinos pagalbos priemonių klasifikatoriaus informacija. Ši informacija bus skelbiama ir toliau, tačiau liks prieinama tik vaistinėms. Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į Konkurencijos tarybos siūlymą, kuriuo siekiama skatinti vaistinių preparatų bei medicinos pagalbos priemonių gamintojų tarpusavio konkurenciją.

(Plačiau)
 
(2017-03-01) Ne tik lietuviai dažniau gydosi savo šalyje

Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje (Panevėžio TLK) susirinkę visų šalies ligonių kasų kontrolę vykdantys specialistai aptarė trejų pastarųjų metų tarpvalstybinės sveikatos priežiūros kompensavimo Lietuvoje rezultatus. Pastebėta, kad, turėdami galimybę gydytis kitose Europos Sąjungos (ES) šalyse, mūsų šalies gyventojai tą daro retai, o jeigu gydosi, tai dažniausiai – netoli nuo Lietuvos – Latvijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Estijoje.

(Plačiau)
 
(2017-02-24) Gydymo įstaigos labiau laikosi teisės aktų ir kontrolierių rekomendacijų

Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje (TLK) vasario 23 d. vyko visų ligonių kasų – Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ir teritorinių ligonių kasų (TLK) – kontrolę vykdančių specialistų posėdis. Jame apžvelgti 2016 m. vykdytų gydymo įstaigų ir vaistinių kontrolės procedūrų ir šių įstaigų veiklos priežiūros rezultatai ir problemos, aptarti pastarųjų trijų metų tarpvalstybinės sveikatos priežiūros rezultatai, kalbėta apie kitus aktualius dalykus.

(Plačiau)
 
(2017-02-20) Lietuvių aktyvumas dalyvaujant vėžio prevencinėse programose didesnis nei ES vidurkis

Šių metų pradžioje buvo publikuota Europos Komisijos užsakymu Tarptautinio vėžio mokslinio tyrimo instituto ekspertų parengta 2-oji Ataskaita apie vėžio atrankinės patikros programų įgyvendinimą Europos Sąjungos (ES) šalyse (angl. Cancer Screening in the European Union, 2017). Šioje ataskaitoje Lietuvoje vykdomos ES rekomenduojamos krūties, gimdos kaklelio ir storosios žarnos vėžio atrankinės patikros programos įvertintos kaip atitinkančios ES Tarybos Rekomendaciją dėl šių programų įgyvendinimo ES šalyse. Lyginant su pirmąja ES ataskaita apie prevencinių programų įgyvendinimą ES šalyse 2007 m., Lietuva padarė didelę pažangą, per šį laikotarpį buvo įdiegtos ir sėkmingai vykdomos visos ES rekomenduojamos vėžio prevencinės programos – krūties, gimdos kaklelio, storosios žarnos.

(Plačiau)
 
(2017-02-08) Tėvelių atostogos svarbiau nei vaikų sveikata?

Niekam ne paslaptis, kad sergant sudėtingomis lėtinėmis ligomis ar patyrus įvairias traumas gali būti skiriamas reabilitacinis gydymas. Deja, pažvelgus į ligonių kasų turimą statistiką, susidaro įspūdis, kad vaikai serga tik vasarą.

(Plačiau)
 
(2017-02-02) Į kovą su vėžiu vienijasi viešasis, nevyriausybinis ir verslo sektoriai

Vasario mėnesį Lietuvoje pradedama vykdyti didelio masto socialinis projektas „Kylame į kovą su vėžiu". Prie Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ir Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) inicijuotos akcijos prisijungia ir Lietuvos telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva", „Telia" ir „Tele2" bei didžiausias šalyje naujienų portalas „Delfi", „TV3" televizija ir „JCDecaux Lietuva". Akcijos globėjas – sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

(Plačiau)
 
(2017-01-31) Atkreipiame dėmesį: valstybė nekompensuoja lęšiukų kainų skirtumo

Panevėžio teritorinę ligonių kasą (TLK) pasiekė informacija, kad gyventojai, atvykstantys į UAB Akių chirurgijos centrą operuoti akių dėl kataraktos, ėmė masiškai prašyti kuo brangesnių intraokulinių lęšiukų, nes ligonių kasose tikisi susigrąžinti kainų skirtumą, susidarantį tarp pasirinkto brangesnio lęšiuko ir to lęšiuko, kurį gydymo įstaigos perka ligonių kasų lėšomis ir privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) apsidraudusiems pacientams gali skirti nemokamai.

(Plačiau)
 
(2017-01-26) Gimdos kaklelio vėžys: prevencija ir tūkstančiai išsaugotų gyvybių

Gimdos kaklelio vėžys – viena iš pavojingų ir paplitusių onkologonių ligų, kuria suserga vis jaunesnės moterys. Tačiau šią ligą nustačius ankstyvoje stadijoje galima ne tik išvengti sudėtingo gydymo, bet ir išgelbėti gyvybes. Lietuvoje jau 13 metų yra vykdoma gimdos kaklelio vėžio prevencinė programa, pagal kurią pasitikrinti sveikatą nemokamai raginamos visos moterys nuo 25 iki 60 metų.

(Plačiau)
 
(2017-01-24) Nuo gimdos kaklelio vėžio bus paskiepyta daugiau mergaičių

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) informuoja, kad artimiausiu metu šalies gydymo įstaigas pasieks papildomos vakcinos nuo žmogaus papilomos viruso (ŽPV), sukeliančio gimdos kaklelio vėžį.

(Plačiau)
 
(2017-01-20) VLK: pirmasis pasirinkimas – šeimos gydytojas

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) pataria į šeimos gydytoją kreiptis ne tik susirgus, bet ir tuomet, kai jaučiatės gerai. Pasitikrinti turėtų kiekvienas šeimos narys, iš anksto užsiregistravęs pas šeimos gydytoją. Nei už gydymą susirgus, nei už sveikatos patikrinimą, taip pat ir už paslaugas pagal prevencines programas, apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu mokėti nereikia, nes šios paslaugos apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.

(Plačiau)
 
(2017-01-06) Nauja OTP kompensavimo tvarka: mažesnės kainos ir daugiau aprūpintų žmonių

Nuo šių metų įsigaliojo nauja ortopedijos techninių priemonių (OTP) kompensavimo tvarka, pagal kurią bus kompensuojamos ne tik individualiai pagamintos, bet ir serijinės gamybos OTP. Taip pat keičiasi klausos aparatų bei akių protezų kompensavimo tvarka.

(Plačiau)
 
(2016-12-23) Patvirtintas 2017 m. PSDF biudžetas

Seime buvo patvirtintas Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžetas. Planuojama, kad ateinančiais metais PSDF biudžetą sudarys apie 1,57 mlrd. eurų ir, palyginti su 2016 m. biudžetu, jis padidės 9,5 proc. arba 136,8 mln. eurų.

(Plačiau)
 
(2016-12-22) VLK primena: per šventes pasirūpinkite ir sveikata, ir pinigine

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad ir per šventes reikia rūpintis ne tik sveikata, bet ir pinigine. Sakoma, kad sveikata – brangiausias turtas, bet ar tikrai ją branginame? Ar įsiklausome į patarimus būti atsargiais apledėjus keliams ir šaligatviams, prie vandens telkinių, vairuotojams – atidžiau stebėti kelią, pėstiesiems – nepamiršti atšvaitų? Ar žinome ir tai, kad nerūpestingi vairuotojai ar, kaip taisyklė, apsvaigę asmenys, sužaloję žmones, patiria nemažas išlaidas sumokėdami už jų gydymą?

(Plačiau)
 
(2016-12-19) Stebėtojų tarybos posėdyje aptartas sutarčių 2017 metams pasirašymas

Gruodžio 14 dieną vyko Vilniaus teritorinės ligonių kasos stebėtojų tarybos posėdis. Susirinkusiems savivaldybių atstovams buvo pateikta informacija apie 2017 metų sutarčių su gydymo įstaigomis sudarymą, apžvelgti aktualūs teisės aktų pakeitimai. Pristatytas prevencinių programų 2015–2016 m. vykdymas.

(Plačiau)
 
(2016-12-19) Sergančių vaikų daugėja, nors lėšų jų gydymui netrūksta

Statistikos duomenys verčia suklusti – sergančių vaikų daugėja. Vienokių ar kitokių negalavimų kamuojamiems vaikams kliūčių mūsų šalyje gydytis nėra, nes jie privalomuoju sveikatos draudimu yra draudžiami valstybės, o jiems suteiktos paslaugos apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis, kurių vaikų gydymui pakanka.

(Plačiau)
 

Archyvas:

Įgyvendinami Konkurencijos tarybos pasiūlymai skatinti konkurenciją vaistų rinkoje
Ne tik lietuviai dažniau gydosi savo šalyje
Gydymo įstaigos labiau laikosi teisės aktų ir kontrolierių rekomendacijų
Lietuvių aktyvumas dalyvaujant vėžio prevencinėse programose didesnis nei ES vidurkis
Tėvelių atostogos svarbiau nei vaikų sveikata?
Į kovą su vėžiu vienijasi viešasis, nevyriausybinis ir verslo sektoriai
Atkreipiame dėmesį: valstybė nekompensuoja lęšiukų kainų skirtumo
Gimdos kaklelio vėžys: prevencija ir tūkstančiai išsaugotų gyvybių
Nuo gimdos kaklelio vėžio bus paskiepyta daugiau mergaičių
VLK: pirmasis pasirinkimas – šeimos gydytojas
Nauja OTP kompensavimo tvarka: mažesnės kainos ir daugiau aprūpintų žmonių
Patvirtintas 2017 m. PSDF biudžetas
VLK primena: per šventes pasirūpinkite ir sveikata, ir pinigine
Stebėtojų tarybos posėdyje aptartas sutarčių 2017 metams pasirašymas
Sergančių vaikų daugėja, nors lėšų jų gydymui netrūksta
Vyriausybėje svarstomas patobulintas 2017 m. PSDF biudžetas
Privalomojo sveikatos draudimo skolas ragina susimokėti kuo greičiau
VLK ir jaunieji medikai vienijasi kovoje su korupcija
Nesumokėjote PSD įmokų? Naujuosius metus sutiksite neturėdami sveikatos draudimo
Tiesioginėje transliacijoje su pensininku Vydu – tai, ko nežinojote apie vaistus
Susitikimas su Nacionalinio vėžio instituto vadovybe
Gydymo įstaigų prašymai dėl sutarčių 2017 metams – jau pateikti
Lietuviai, kaip ir kiti europiečiai, vyksta gydytis į kaimynines šalis
Dantų protezavimo paslaugų teikimo ir išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto tvarka
Daugiausia vaistų suvartoja Širvintų, mažiausiai – Šalčininkų gyventojai
Vis daugiau sergančiųjų inkstų nepakankamumu sulaukia pagalbos
Žmonės nenori sužinoti, kiek kainavo jų gydymas
Seime pradedamas svarstyti 2017 m. PSDF biudžetas
Gydymo įstaigose – jau visos gripo vakcinos
Naujovės leis trumpinti eiles, laukiantiems dantų protezavimo
Kitų metų PSDF biudžetas didėja apie 128 mln. eurų
Nuo širdies ir kraujagyslių ligų apsisaugoti padės prevencinė programa
Medicinos pagalbos priemones gali išrašyti slaugytojai
VLK ragina vyrus labiau rūpintis savo sveikata
Didėjo medikų atlyginimai
Sergantys priklausomybės ligomis vangiai naudojasi galimybe gydytis
Tėveliai neišnaudoja galimybių nemokamai sutvarkyti vaikų dantis
Studentai, būkite budrūs!
Skolas už privalomąjį sveikatos draudimą reikia sumokėti
Vakcinos nuo gimdos kaklelio vėžio – jau pakeliui į gydymo įstaigas
VLK primena: nuo liepos 1 d. didėjo privalomojo sveikatos draudimo įmoka
Naujienlaiškis „Įmonės jėga – sveiki ir laimingi darbuotojai“
Sergantiesiems diabetu pristatytos PSDF kompensuojamos paslaugos
Gydymas ambulatorinėmis sąlygomis – nauda pacientui ir gydymo įstaigai
Teritorinės ligonių kasos: sutartys su gydymo įstaigomis pasirašytos
Sutarčių sudarymas su gydymo įstaigomis ir įmonėmis – finišo tiesiojoje
Prasidėjo ligonių kasų ir gydymo įstaigų sutarčių sudarymo procesas
Vėžio prevencijai – milijonai
Paciento teisė – pasirinkti reabilitacinio gydymo įstaigą
Medicinos pagalbos priemonių receptus gali išrašyti ir slaugytojai
Privalomojo sveikatos draudimo taryboje – sprendimai gydymo įstaigoms ir pacientams
Gydymo įstaigos dar turi galimybių gerinti savo veiklą
Vyriausybė pritarė 56 mln. eurų didesniam PSDF biudžetui
Prevenciškai išsitirti vengiantys žmonės
Vaikų reabilitacija – investicija į ateitį
Klinikinio kodavimo jau mokoma ir nuotoliniu būdu
Informacija gydytojams dėl vaisto Tamoksifeno 20 mg
Žmonės aktyviau nemokamai tiriasi dėl klastingų ligų
Mažiau biurokratijos – daugiau laiko pacientui
VLK: PSD draustas žmogus gydymą gali gauti nemokamai
VLK: kojų venų operacijos draustiems žmonėms atliekamos nemokamai
VLK: akių lęšiukai jau greitai pasieks gydymo įstaigas
Vilniaus TLK: Storosios žarnos vėžys – turime šansų pagyti
Draustumas įsigalios tik pilnai sumokėjus PSD įmoką
lrytas.lt: Ūmi liga sugadino poilsį Latvijoje. Bet galėjo būti ir blogiau
Sėkmingos derybos dešimtadaliu sumažino ligoninėms perkamų vaistų kainą
Daugėja žmonių, norinčių tapti klinikiniais koduotojais
VLK: dienos chirurgija ir dienos stacionaras sulaukia vis daugiau pripažinimo
Išsėtinei sklerozei gydyti – inovatyvūs kompensuojami vaistai
Operacijoms ir gydymui reikalingos priemonės pacientus pasiekia vis greičiau
Endoprotezų kompensavimui – daugiau SAM ir VLK dėmesio bei lėšų
Atnaujinta mokamų paslaugų teikimo ir apmokėjimo tvarka įsigalios nuo lapkričio 1 d.
Ministrė R. Šalaševičiūtė sveikatos sistemos aktualijas aptarė su gydymo įstaigų vadovais
Bus kompensuojami nauji vaistai sudėtingoms ligoms gydyti
VLK nupirktais vaistais bus gydomi sergantieji sunkiomis ligomis
Į ligonių kasas dėl draustumo patvirtinimo dažniausiai pamiršta kreiptis užsienyje studijuojantys jaunuoliai ir būsimos mamos
Pacientus pasieks vaistai, kurie padės išvengti aklumo
Nemokamai dėl storosios žarnos vėžio jau galima išsitirti visoje Lietuvoje
Kam reikia kreiptis į ligonių kasas dėl draustumo patvirtinimo?
VLK: skiriant ortopedinius gaminius pacientams piktnaudžiavimas turi baigtis!
Aukštos kokybės paslaugoms – prioritetinis finansavimas
Vaistininkai privalo pasirūpinti, kad vaistinėse nepritrūktų pigiausių vaistų
VLK: Lietuva jau pasirengusi gripo epidemijai
Vilniaus TLK primena prisirašančiųjų prie PASPĮ tvarką
Ar sveikatos sistema veikia sklandžiai, tikrins ministro paskirti pareigūnai
Klinikinio kodavimo pamokos – gydymo įstaigų deleguotiems specialistams
VLK: ne tik lietuviai mieliau gydosi savo krašte
Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga – Vilniaus TLK dėmesys mažiesiems
VLK tarptautinėje konferencijoje buvo analizuojami aktualūs sveikatos sistemos klausimai
Naujajame kompensuojamųjų vaistų kainyne – daugiau naujų ir pigesnių vaistų
Sutartyse su gydymo įstaigomis – pacientams svarbios naujovės
VLK: prasidėjo ligonių kasų ir gydymo įstaigų sutarčių sudarymo procesas
Patvirtinta vieninga šeimos medicinos paslaugų teikimo namuose tvarka
Sveikatos sistemos pokyčių tikslas – geresnė pacientams teikiamų paslaugų kokybė
Patvirtintos vaistų kainas mažinančios priemonės
Patvirtintas pacientų laukimo eilių mažinimo planas
Ilgalaikiam gydymui skirtų nekompensuojamųjų vaistų receptai galios iki 360 dienų
Tyrimas: žmonės vis labiau pasitiki sveikatos apsauga ir domisi nemokamomis paslaugomis
VLK vyko Audito valdybos ir VLK atstovų dvišalis susitikimas
Keičiama receptų rašymo tvarka
Informuojame, kad uždaroma Vilniaus teritorinės ligonių kasos atstovybė Santariškėse
VLK buvo mokoma dienos chirurgijos paslaugų kodavimo
VLK: ligonių kasos jau pasirašė sutartis su didžiausiais paslaugų teikėjais
PSD taryba: „Turi būti išlaikytas pasiektas sveikatos priežiūros paslaugų vartojimo lygis“
VLK direktorius A. Sasnauskas: „Perkant vaistus centralizuotai, svarbu sudaryti vienodas konkurencijos sąlygas“
VLK: pasirašytos pirmosios sutartys su paslaugų teikėjais
Dėl ASPĮ sutarčių su Vilniaus TLK sudarymo 2013 metams
IS SVEIDRA numatomos plėtros datos 2012 metais
Pristatyti DRG taikymo rezultatai
Pratęsta Storosios žarnos vėžio ankstyvosios diagnostikos finansavimo programa
Dėl suteiktų paslaugų apmokėjimo
Paskelbtas VLK direktoriaus įsakymas "Dėl 2012 m. asmens sveikatos priežiūros paslaugų išlaidų kompensavimo iš privalomojo sveikatos draudimo fondo"
Dėl naujos formos nr. 066-A-LK "Stacionare gydomo asmens statistinė kortelė" patvirtinimo nuo 2011 m. birželio 1d. ir duomenų tvarkymo pereinamuoju laikotarpiu
Dėl 066/A-LK "Stacionare gydomo asmens statistinė kortelė", jos pildymo, pateikimo ir anuliavimo taisyklių bei TLK-10-AM projektų paskelbimo VLK internetinėje svetainėje
Vaistinių (optikų) vadovams
Tikrinta, ar galima vaistinėse įsigyti pigiausių kompensuojamųjų vaistų
Dėl ACHI - medicininių intervencijų klasifikacijos
Endoprotezavimo operacijų daugėja, eilės – mažėja
Šeimos gydytojai galės atlikti daugiau tyrimų
Ligonių kasos sertifikuotos pagal ISO 9001 kokybės standartą
Ligonių kasų antroji metinė konferencija „Sveikatos sistemos finanasavimo tvarumas ekonominio nuosmukio sąlygomis“
Šiemet bus perkama daugiau vaistų onkologinėms ligoms gydyti
Ligų prevencija plėtojama
Prevencinėms sveikatos programoms – papildomos lėšos
Dėl mokamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų ir priemokų už suteiktas paslaugas
Dėl ASPĮ pateikiamos informacijos tikslumo
Dėl leidimų-higienos pasų
Vilniaus teritorinės ligonių kasos stebėtojų tarybos posėdis
Dėl įsiskolinimo įskaitymų (aktualu)
Dėl kompensuojamų vaistų skyrimo
Informacija gydymo įstaigoms, vaistinėms ir vaistų tiekimo firmoms dėl sutarčių galiojimo
Informacija gydymo įstaigoms dėl atsiskaitymų
A.Čaplikas: su gydymo įstaigomis bus atsiskaityta 15 dienų anksčiau
Duomenų pateikimas sutartims 2009m.
Civilinės atsakomybės ataskaitos pavyzdys
Naujos slaugos paslaugų namuose ir paliatyviosios pagalbos paslaugų ataskaitų formos
Dėl ligų gydymo ir diagnostikos metodų
Dėl medicinos elektroninės tobulinimo sistemo diegimo

Prevencinės programos
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas