Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
8 700 88 888
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
nuomone

Kaip dažnai, iškilus klausimams, kreipiatės į Vilniaus teritorinės ligonių kasos darbuotojus?


Apklausų rezultatai

Mus rasite:
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map

Gyventojus konsultuojame telefonu (8 5) 212 0000 ir 8 700 88 888 arba atvykus į Vilniaus teritorinės ligonių kasos Gyventojų aptarnavimo skyriųDarbo laikas:

I–IV  8.00–12.00 ir 12.45–17.00
    V  8.00–12.00 ir 12.45–15.45

Gyventojų priėmimo laikas:
   I 7.30–18.00
  II 7.30–18.00
 III 7.30–18.00
IV 7.30–18.00
 V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00


Naujienos ir aktualijos
(2017-04-18) Prostatos vėžys: sergamumas Lietuvoje didėja, pasitikrina tik kas ketvirtas vyras

Prostatos vėžio susirgimų Lietuvoje kasmet daugėja, tačiau nemokamai prevenciškai pasitikrina tik kas ketvirtas vyras. Pasak specialistų, pernai pagal prostatos vėžio nemokamą prevencinę programą pasitikrino vos 119 tūkstančių iš 440 tūkstančių atitinkamos amžiaus grupės vyrų.

(Plačiau)
 
(2017-04-11) Beveik 700 tūkstančių moterų raginamos pasitikrinti dėl gimdos kaklelio vėžio

Pernai pagal gimdos kaklelio vėžio prevencinę programą iš 796 tūkstančių moterų, prisirašiusių prie gydymo įstaigų, pasitikrino vos 119 tūkstančių. Likusios – 677 tūkstančiai – nuo 25 iki 60 metų amžiaus moterų kviečiamos pasitikrinti sveikatą kaip įmanoma greičiau.

(Plačiau)
 
(2017-04-06) Optimistiškiausias metų renginys – „Stebuklo belaukiant“ įvyks jau 13-ą kartą

Būsimos mamos kviečiamos gegužės 9 d. 15 val. į Vilniaus Rotušę. Renginys – nemokamas, todėl reikėtų nedelsti ir užsiregistruoti el. paštu nedelsk@nedelsk.lt, nes dar nė vienais metais šventės organizatoriams nepavyko rasti vietų visiems, norintiems dalyvauti, o registruojama tik 400.

(Plačiau)
 
(2017-04-03) SMS žinutės kvies pasitikrinti: 1 iš 3 gali nesusirgti vėžiu

„Pasirūpinkite savo sveikata. Pasitikrinkite pagal gimdos kaklelio, krūties, prostatos ir storosios žarnos vėžio prevencijos programas. Kreipkitės į savo šeimos gydytoją. Paraginkite pasitikrinti ir artimuosius. Daugiau www.vlk.lt/prevencija, tel. 8 700 88888“ – tokio turinio SMS žinutę artimiausiu metu gaus Lietuvos gyventojai, kurie yra „Bitė Lietuva“, „Telia“ ir „Tele2“ abonentai bei išankstinio mokėjimo telefono kortelių turėtojai. Taip tęsiamas šių metų vasarį pradėtas vykdyti didelės apimties socialinis projektas „Kylame į kovą su vėžiu“.

(Plačiau)
 
(2017-03-29) Iki nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ pabaigos liko kelios dienos!

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ir Lietuvos spaudos fotografų klubo (LSFK) paskelbtas moksleivių nuotraukų konkursas „Sveika šeima" baigiasi kovo 31-ąją. Tad kviečiame moksleivius negaišti laiko ir, naudojantis VLK interneto svetainėje www.vlk.lt sukurta prieiga „Moksleivių nuotraukų konkursas „Sveika šeima", pateikti nuotraukas konkursui. Dalyvauti konkurse gali visi progimnazijų, pagrindinių, vidurinių mokyklų, profesinio rengimo mokyklų ir gimnazijų mokiniai (išskyrus pradinukus).

(Plačiau)
 
(2017-03-29) Ilgalaikė PSD įmokų skola sumažėjo beveik 11 mln. eurų

Sausio pabaigoje „Sodra" informavo už privalomąjį sveikatos draudimą (PSD) įsiskolinusius klientus, kad nesumokėjus jų susikaupusios 11–12 mėnesių skolos, ji bus išieškota. Kilus dideliam žiniasklaidos susidomėjimui ir žmonių aktyvumui socialiniuose tinkluose, „ledai pajudėjo": skolininkai per nepilnus tris mėnesius sumokėjo 5,11 mln. eurų įsiskolinimų, dar apie 5,8 mln. eurų skolų buvo perskaičiuotos skolininkams pateikus reikiamus dokumentus. Visos PSD įmokos ir padengti įsiskolinimai yra pervedami į Privalomojo sveikatos draudimo fondą.

(Plačiau)
 
(2017-03-24) Nemokamas sveikatos priežiūros paslaugas garantuoja tik pagal paskirtį panaudotas gydytojo siuntimas

Į Šiaulių teritorinę ligonių kasą (TLK) kreipėsi pacientė, kuriai teko susimokėti už gydytojo specialisto konsultaciją, nors ji ir turėjo šeimos gydytojo siuntimą. Pacientė pas gydytoją specialistą lankėsi dėl kitos priežasties, nei buvo nurodyta siuntime, todėl už konsultaciją turėjo sumokėti savo lėšomis. Šiaulių TLK įspėja: tik reikalavimus atitinkantis ir pagal paskirtį panaudotas šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimas apdraustajam garantuoja nemokamas sveikatos priežiūros paslaugas.

(Plačiau)
 
(2017-03-21) Lietuva ir Latvija kartu perka vakciną vaikams nuo pneumokokinės infekcijos

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) praneša, kad paskelbtas bendras Lietuvos ir Latvijos tarptautinis atviras konkursas pneumokokinei vakcinai įsigyti. Tikimasi, kad abiem valstybėms šias vakcinas perkant kartu, jas pavyks įsigyti už mažesnę kainą.

(Plačiau)
 
(2017-03-20) Informacija apie privalomąjį sveikatos draudimą Vilniaus sveikatos mugės lankytojams

Kovo 18 dieną Vilniuje vyko Vilniaus sveikatos mugė, kurioje dalyvavo ir Vilniaus teritorinė ligonių kasa. Vilniečiams ir miesto svečiams įstaigos atstovai teikė informaciją apie privalomąjį sveikatos draudimą ir jo teikiamas garantijas apdraustiesiems.

(Plačiau)
 
(2017-03-20) Lietuvos ekspertai padės Azerbaidžanui privalomojo sveikatos draudimo srityje

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ekspertai padės Azerbaidžanui įgyvendinti sveikatos priežiūros finansavimo reformą.

(Plačiau)
 
(2017-03-15) Skydliaukės hormonų tyrimai kompensuojami ligonių kasų

Privalomasis sveikatos draudimas apdraustiesiems užtikrina galimybę gauti įvairias gydymo paslaugas nemokamai. Šių paslaugų išlaidas kompensuoja valstybinis sveikatos draudimas. Tačiau vis dar pasitaiko daug atvejų, kai žmonės nežino, ar jiems reikalingos sveikatos priežiūros paslaugos yra nemokamos. Skydliaukės hormonų tyrimai – ne išimtis. Į Vilniaus teritorinę ligonių kasą dažnai kreipiasi gyventojai, kurie teiraujasi dėl skydliaukės hormonų tyrimų ir jų apmokestinimo.

(Plačiau)
 
(2017-03-10) Šeimos gydytojas ne tik padės įveikti ligas, bet ir rekomenduos jų prevenciją

Visi privalomuoju sveikatos draudimu apdrausti žmonės savo šeimos gydytojo paslaugomis gali naudotis nemokamai, nes už tai sumoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis. Kiekvienas apdraustasis gali pasirinkti sudariusią sutartį su teritorine ligonių kasa polikliniką, šeimos gydytojo kabinetą ar medicinos centrą ir joje prisiregistravęs kreiptis į šeimos gydytoją.

(Plačiau)
 
(2017-03-08) Dalyvaukite moksleivių nuotraukų konkurse „Sveika šeima“: fotografuokite ir laimėkite!

Manote, kad Jūsų šeima sveikai leidžia laiką? Suprantate, kad šeimos sveikata daug priklauso nuo pasitikėjimo šeimos gydytoju? Mieli moksleiviai, čiupkite fotoaparatą ar mobilųjį telefoną, fotografuokite viską, kas padeda jūsų šeimai būti sveikai ar susirgus pasveikti, ir siųskite nuotraukas konkursui „Sveika šeima“! Gal būsite tie, kuriems atiteks ligonių kasų prizai.

(Plačiau)
 
(2017-03-07) Įgyvendinami Konkurencijos tarybos pasiūlymai skatinti konkurenciją vaistų rinkoje

Nuo šių metų kovo 16-osios vaistų bei medicinos pagalbos priemonių gamintojams bei jų atstovams nebus pasiekiama Kompensuojamųjų vaistinių preparatų ir medicinos pagalbos priemonių klasifikatoriaus informacija. Ši informacija bus skelbiama ir toliau, tačiau liks prieinama tik vaistinėms. Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į Konkurencijos tarybos siūlymą, kuriuo siekiama skatinti vaistinių preparatų bei medicinos pagalbos priemonių gamintojų tarpusavio konkurenciją.

(Plačiau)
 
(2017-03-01) Ne tik lietuviai dažniau gydosi savo šalyje

Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje (Panevėžio TLK) susirinkę visų šalies ligonių kasų kontrolę vykdantys specialistai aptarė trejų pastarųjų metų tarpvalstybinės sveikatos priežiūros kompensavimo Lietuvoje rezultatus. Pastebėta, kad, turėdami galimybę gydytis kitose Europos Sąjungos (ES) šalyse, mūsų šalies gyventojai tą daro retai, o jeigu gydosi, tai dažniausiai – netoli nuo Lietuvos – Latvijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Estijoje.

(Plačiau)
 
(2017-02-24) Gydymo įstaigos labiau laikosi teisės aktų ir kontrolierių rekomendacijų

Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje (TLK) vasario 23 d. vyko visų ligonių kasų – Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ir teritorinių ligonių kasų (TLK) – kontrolę vykdančių specialistų posėdis. Jame apžvelgti 2016 m. vykdytų gydymo įstaigų ir vaistinių kontrolės procedūrų ir šių įstaigų veiklos priežiūros rezultatai ir problemos, aptarti pastarųjų trijų metų tarpvalstybinės sveikatos priežiūros rezultatai, kalbėta apie kitus aktualius dalykus.

(Plačiau)
 
(2017-02-20) Lietuvių aktyvumas dalyvaujant vėžio prevencinėse programose didesnis nei ES vidurkis

Šių metų pradžioje buvo publikuota Europos Komisijos užsakymu Tarptautinio vėžio mokslinio tyrimo instituto ekspertų parengta 2-oji Ataskaita apie vėžio atrankinės patikros programų įgyvendinimą Europos Sąjungos (ES) šalyse (angl. Cancer Screening in the European Union, 2017). Šioje ataskaitoje Lietuvoje vykdomos ES rekomenduojamos krūties, gimdos kaklelio ir storosios žarnos vėžio atrankinės patikros programos įvertintos kaip atitinkančios ES Tarybos Rekomendaciją dėl šių programų įgyvendinimo ES šalyse. Lyginant su pirmąja ES ataskaita apie prevencinių programų įgyvendinimą ES šalyse 2007 m., Lietuva padarė didelę pažangą, per šį laikotarpį buvo įdiegtos ir sėkmingai vykdomos visos ES rekomenduojamos vėžio prevencinės programos – krūties, gimdos kaklelio, storosios žarnos.

(Plačiau)
 
(2017-02-08) Tėvelių atostogos svarbiau nei vaikų sveikata?

Niekam ne paslaptis, kad sergant sudėtingomis lėtinėmis ligomis ar patyrus įvairias traumas gali būti skiriamas reabilitacinis gydymas. Deja, pažvelgus į ligonių kasų turimą statistiką, susidaro įspūdis, kad vaikai serga tik vasarą.

(Plačiau)
 
(2017-02-02) Į kovą su vėžiu vienijasi viešasis, nevyriausybinis ir verslo sektoriai

Vasario mėnesį Lietuvoje pradedama vykdyti didelio masto socialinis projektas „Kylame į kovą su vėžiu". Prie Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ir Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) inicijuotos akcijos prisijungia ir Lietuvos telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva", „Telia" ir „Tele2" bei didžiausias šalyje naujienų portalas „Delfi", „TV3" televizija ir „JCDecaux Lietuva". Akcijos globėjas – sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

(Plačiau)
 
(2017-01-31) Atkreipiame dėmesį: valstybė nekompensuoja lęšiukų kainų skirtumo

Panevėžio teritorinę ligonių kasą (TLK) pasiekė informacija, kad gyventojai, atvykstantys į UAB Akių chirurgijos centrą operuoti akių dėl kataraktos, ėmė masiškai prašyti kuo brangesnių intraokulinių lęšiukų, nes ligonių kasose tikisi susigrąžinti kainų skirtumą, susidarantį tarp pasirinkto brangesnio lęšiuko ir to lęšiuko, kurį gydymo įstaigos perka ligonių kasų lėšomis ir privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) apsidraudusiems pacientams gali skirti nemokamai.

(Plačiau)
 

Archyvas:

Ilgalaikė PSD įmokų skola sumažėjo beveik 11 mln. eurų
Nemokamas sveikatos priežiūros paslaugas garantuoja tik pagal paskirtį panaudotas gydytojo siuntimas
Lietuva ir Latvija kartu perka vakciną vaikams nuo pneumokokinės infekcijos
Informacija apie privalomąjį sveikatos draudimą Vilniaus sveikatos mugės lankytojams
Lietuvos ekspertai padės Azerbaidžanui privalomojo sveikatos draudimo srityje
Skydliaukės hormonų tyrimai kompensuojami ligonių kasų
Šeimos gydytojas ne tik padės įveikti ligas, bet ir rekomenduos jų prevenciją
Dalyvaukite moksleivių nuotraukų konkurse „Sveika šeima“: fotografuokite ir laimėkite!
Įgyvendinami Konkurencijos tarybos pasiūlymai skatinti konkurenciją vaistų rinkoje
Ne tik lietuviai dažniau gydosi savo šalyje
Gydymo įstaigos labiau laikosi teisės aktų ir kontrolierių rekomendacijų
Lietuvių aktyvumas dalyvaujant vėžio prevencinėse programose didesnis nei ES vidurkis
Tėvelių atostogos svarbiau nei vaikų sveikata?
Į kovą su vėžiu vienijasi viešasis, nevyriausybinis ir verslo sektoriai
Atkreipiame dėmesį: valstybė nekompensuoja lęšiukų kainų skirtumo
Gimdos kaklelio vėžys: prevencija ir tūkstančiai išsaugotų gyvybių
Nuo gimdos kaklelio vėžio bus paskiepyta daugiau mergaičių
VLK: pirmasis pasirinkimas – šeimos gydytojas
Nauja OTP kompensavimo tvarka: mažesnės kainos ir daugiau aprūpintų žmonių
Patvirtintas 2017 m. PSDF biudžetas
VLK primena: per šventes pasirūpinkite ir sveikata, ir pinigine
Stebėtojų tarybos posėdyje aptartas sutarčių 2017 metams pasirašymas
Sergančių vaikų daugėja, nors lėšų jų gydymui netrūksta
Vyriausybėje svarstomas patobulintas 2017 m. PSDF biudžetas
Privalomojo sveikatos draudimo skolas ragina susimokėti kuo greičiau
VLK ir jaunieji medikai vienijasi kovoje su korupcija
Nesumokėjote PSD įmokų? Naujuosius metus sutiksite neturėdami sveikatos draudimo
Tiesioginėje transliacijoje su pensininku Vydu – tai, ko nežinojote apie vaistus
Susitikimas su Nacionalinio vėžio instituto vadovybe
Gydymo įstaigų prašymai dėl sutarčių 2017 metams – jau pateikti
Lietuviai, kaip ir kiti europiečiai, vyksta gydytis į kaimynines šalis
Dantų protezavimo paslaugų teikimo ir išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto tvarka
Daugiausia vaistų suvartoja Širvintų, mažiausiai – Šalčininkų gyventojai
Vis daugiau sergančiųjų inkstų nepakankamumu sulaukia pagalbos
Žmonės nenori sužinoti, kiek kainavo jų gydymas
Seime pradedamas svarstyti 2017 m. PSDF biudžetas
Gydymo įstaigose – jau visos gripo vakcinos
Naujovės leis trumpinti eiles, laukiantiems dantų protezavimo
Kitų metų PSDF biudžetas didėja apie 128 mln. eurų
Nuo širdies ir kraujagyslių ligų apsisaugoti padės prevencinė programa
Medicinos pagalbos priemones gali išrašyti slaugytojai
VLK ragina vyrus labiau rūpintis savo sveikata
Didėjo medikų atlyginimai
Sergantys priklausomybės ligomis vangiai naudojasi galimybe gydytis
Tėveliai neišnaudoja galimybių nemokamai sutvarkyti vaikų dantis
Studentai, būkite budrūs!
Skolas už privalomąjį sveikatos draudimą reikia sumokėti
Vakcinos nuo gimdos kaklelio vėžio – jau pakeliui į gydymo įstaigas
VLK primena: nuo liepos 1 d. didėjo privalomojo sveikatos draudimo įmoka
Naujienlaiškis „Įmonės jėga – sveiki ir laimingi darbuotojai“
Sergantiesiems diabetu pristatytos PSDF kompensuojamos paslaugos
Gydymas ambulatorinėmis sąlygomis – nauda pacientui ir gydymo įstaigai
Teritorinės ligonių kasos: sutartys su gydymo įstaigomis pasirašytos
Sutarčių sudarymas su gydymo įstaigomis ir įmonėmis – finišo tiesiojoje
Prasidėjo ligonių kasų ir gydymo įstaigų sutarčių sudarymo procesas
Vėžio prevencijai – milijonai
Paciento teisė – pasirinkti reabilitacinio gydymo įstaigą
Medicinos pagalbos priemonių receptus gali išrašyti ir slaugytojai
Privalomojo sveikatos draudimo taryboje – sprendimai gydymo įstaigoms ir pacientams
Gydymo įstaigos dar turi galimybių gerinti savo veiklą
Vyriausybė pritarė 56 mln. eurų didesniam PSDF biudžetui
Prevenciškai išsitirti vengiantys žmonės
Vaikų reabilitacija – investicija į ateitį
Klinikinio kodavimo jau mokoma ir nuotoliniu būdu
Informacija gydytojams dėl vaisto Tamoksifeno 20 mg
Žmonės aktyviau nemokamai tiriasi dėl klastingų ligų
Mažiau biurokratijos – daugiau laiko pacientui
VLK: PSD draustas žmogus gydymą gali gauti nemokamai
VLK: kojų venų operacijos draustiems žmonėms atliekamos nemokamai
VLK: akių lęšiukai jau greitai pasieks gydymo įstaigas
Vilniaus TLK: Storosios žarnos vėžys – turime šansų pagyti
Draustumas įsigalios tik pilnai sumokėjus PSD įmoką
lrytas.lt: Ūmi liga sugadino poilsį Latvijoje. Bet galėjo būti ir blogiau
Sėkmingos derybos dešimtadaliu sumažino ligoninėms perkamų vaistų kainą
Daugėja žmonių, norinčių tapti klinikiniais koduotojais
VLK: dienos chirurgija ir dienos stacionaras sulaukia vis daugiau pripažinimo
Išsėtinei sklerozei gydyti – inovatyvūs kompensuojami vaistai
Operacijoms ir gydymui reikalingos priemonės pacientus pasiekia vis greičiau
Endoprotezų kompensavimui – daugiau SAM ir VLK dėmesio bei lėšų
Atnaujinta mokamų paslaugų teikimo ir apmokėjimo tvarka įsigalios nuo lapkričio 1 d.
Ministrė R. Šalaševičiūtė sveikatos sistemos aktualijas aptarė su gydymo įstaigų vadovais
Bus kompensuojami nauji vaistai sudėtingoms ligoms gydyti
VLK nupirktais vaistais bus gydomi sergantieji sunkiomis ligomis
Į ligonių kasas dėl draustumo patvirtinimo dažniausiai pamiršta kreiptis užsienyje studijuojantys jaunuoliai ir būsimos mamos
Pacientus pasieks vaistai, kurie padės išvengti aklumo
Nemokamai dėl storosios žarnos vėžio jau galima išsitirti visoje Lietuvoje
Kam reikia kreiptis į ligonių kasas dėl draustumo patvirtinimo?
VLK: skiriant ortopedinius gaminius pacientams piktnaudžiavimas turi baigtis!
Aukštos kokybės paslaugoms – prioritetinis finansavimas
Vaistininkai privalo pasirūpinti, kad vaistinėse nepritrūktų pigiausių vaistų
VLK: Lietuva jau pasirengusi gripo epidemijai
Vilniaus TLK primena prisirašančiųjų prie PASPĮ tvarką
Ar sveikatos sistema veikia sklandžiai, tikrins ministro paskirti pareigūnai
Klinikinio kodavimo pamokos – gydymo įstaigų deleguotiems specialistams
VLK: ne tik lietuviai mieliau gydosi savo krašte
Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga – Vilniaus TLK dėmesys mažiesiems
VLK tarptautinėje konferencijoje buvo analizuojami aktualūs sveikatos sistemos klausimai
Naujajame kompensuojamųjų vaistų kainyne – daugiau naujų ir pigesnių vaistų
Sutartyse su gydymo įstaigomis – pacientams svarbios naujovės
VLK: prasidėjo ligonių kasų ir gydymo įstaigų sutarčių sudarymo procesas
Patvirtinta vieninga šeimos medicinos paslaugų teikimo namuose tvarka
Sveikatos sistemos pokyčių tikslas – geresnė pacientams teikiamų paslaugų kokybė
Patvirtintos vaistų kainas mažinančios priemonės
Patvirtintas pacientų laukimo eilių mažinimo planas
Ilgalaikiam gydymui skirtų nekompensuojamųjų vaistų receptai galios iki 360 dienų
Tyrimas: žmonės vis labiau pasitiki sveikatos apsauga ir domisi nemokamomis paslaugomis
VLK vyko Audito valdybos ir VLK atstovų dvišalis susitikimas
Keičiama receptų rašymo tvarka
Informuojame, kad uždaroma Vilniaus teritorinės ligonių kasos atstovybė Santariškėse
VLK buvo mokoma dienos chirurgijos paslaugų kodavimo
VLK: ligonių kasos jau pasirašė sutartis su didžiausiais paslaugų teikėjais
PSD taryba: „Turi būti išlaikytas pasiektas sveikatos priežiūros paslaugų vartojimo lygis“
VLK direktorius A. Sasnauskas: „Perkant vaistus centralizuotai, svarbu sudaryti vienodas konkurencijos sąlygas“
VLK: pasirašytos pirmosios sutartys su paslaugų teikėjais
Dėl ASPĮ sutarčių su Vilniaus TLK sudarymo 2013 metams
IS SVEIDRA numatomos plėtros datos 2012 metais
Pristatyti DRG taikymo rezultatai
Pratęsta Storosios žarnos vėžio ankstyvosios diagnostikos finansavimo programa
Dėl suteiktų paslaugų apmokėjimo
Paskelbtas VLK direktoriaus įsakymas "Dėl 2012 m. asmens sveikatos priežiūros paslaugų išlaidų kompensavimo iš privalomojo sveikatos draudimo fondo"
Dėl naujos formos nr. 066-A-LK "Stacionare gydomo asmens statistinė kortelė" patvirtinimo nuo 2011 m. birželio 1d. ir duomenų tvarkymo pereinamuoju laikotarpiu
Dėl 066/A-LK "Stacionare gydomo asmens statistinė kortelė", jos pildymo, pateikimo ir anuliavimo taisyklių bei TLK-10-AM projektų paskelbimo VLK internetinėje svetainėje
Vaistinių (optikų) vadovams
Tikrinta, ar galima vaistinėse įsigyti pigiausių kompensuojamųjų vaistų
Dėl ACHI - medicininių intervencijų klasifikacijos
Endoprotezavimo operacijų daugėja, eilės – mažėja
Šeimos gydytojai galės atlikti daugiau tyrimų
Ligonių kasos sertifikuotos pagal ISO 9001 kokybės standartą
Ligonių kasų antroji metinė konferencija „Sveikatos sistemos finanasavimo tvarumas ekonominio nuosmukio sąlygomis“
Šiemet bus perkama daugiau vaistų onkologinėms ligoms gydyti
Ligų prevencija plėtojama
Prevencinėms sveikatos programoms – papildomos lėšos
Dėl mokamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų ir priemokų už suteiktas paslaugas
Dėl ASPĮ pateikiamos informacijos tikslumo
Dėl leidimų-higienos pasų
Vilniaus teritorinės ligonių kasos stebėtojų tarybos posėdis
Dėl įsiskolinimo įskaitymų (aktualu)
Dėl kompensuojamų vaistų skyrimo
Informacija gydymo įstaigoms, vaistinėms ir vaistų tiekimo firmoms dėl sutarčių galiojimo
Informacija gydymo įstaigoms dėl atsiskaitymų
A.Čaplikas: su gydymo įstaigomis bus atsiskaityta 15 dienų anksčiau
Duomenų pateikimas sutartims 2009m.
Civilinės atsakomybės ataskaitos pavyzdys
Naujos slaugos paslaugų namuose ir paliatyviosios pagalbos paslaugų ataskaitų formos
Dėl ligų gydymo ir diagnostikos metodų
Dėl medicinos elektroninės tobulinimo sistemo diegimo

Prevencinės programos
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas