Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
8 700 88 888
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms


Gyventojus konsultuojame
Telefonu:
8 700 88 888 (skambinant iš užsienio +370 5 236 4114)
(8 5) 212 0000

El. p. info@vlk.lt

Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo skyriuose

Mus rasite
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Įstaigas konsultuojame

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Lietuvos pensininkų reikalų tarybos posėdyje – apie kompensuojamąjį dantų protezavimą Atnaujinta 2017-10-31
Lietuvos pensininkų reikalų tarybos prie SADM posėdyje pristatytas kompensuojamasis dantų protezavimas

Vilniaus teritorinė ligonių kasa Lietuvos pensininkų reikalų tarybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kvietimu pristatė dantų protezavimo tvarką.

Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Lina Vitkauskienė dalyvavo š. m. spalio pabaigoje Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (SADM) vykusiame ministerijos administruojamos Lietuvos pensininkų reikalų tarybos posėdyje. Šiame posėdyje dalyvavusiems Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“, Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos bei Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos atstovams L. Vitkauskienė pasakojo apie pensinio amžiaus žmonių teisę naudotis kompensuojamuoju dantų protezavimu.

Vilniaus TLK atstovė paaiškino, kam ir kaip reikia pateikti prašymą, norint patekti į kompensuojamojo protezavimo laukiančiųjų sąrašus ir kaip šių paslaugų laukiantys asmenys yra informuojami apie eigą, pabrėždama, kad po antro ligonių kasų pranešimo į gydymo įstaigą dėl dantų protezavimo būtina kreiptis per tris mėnesius. Vilniaus TLK atstovė taip pat pristatė galimybę atidėti protezavimą iki vienų metų, jei žmogus per šį laikotarpį dėl ligos ar kitų priežasčių negali kreiptis į įstaigą.

Posėdžio dalyviai buvo supažindinti su kompensuojamomis protezavimo paslaugų sumomis įprastais ir sudėtingesniais protezavimo atvejais. Išsamiau pristatyta galimybė, gavus ligonių kasos pranešimą, protezuotis dantis be eilės pasirinktoje valstybinėje ar privačioje gydymo įstaigoje, už šias paslaugas sumokant savomis lėšomis, o vėliau kreipiantis dėl išlaidų kompensavimo į teritorinę ligonių kasą.

Lietuvos pensininkų reikalų tarybos nariai domėjosi statistiniais duomenimis, susijusiais su kompensuojamuoju dantų protezavimu Lietuvoje, teiravosi, kokie numatomi dantų protezavimo tvarkos ir kompensuojamų sumų pokyčiai. L. Vitkauskienė atsakė į kitus posėdžio dalyvių klausimus šia vyresnio amžiaus žmonėms itin aktualia tema.

Lietuvos pensininkų reikalų tarybos posėdyje apie vyresnių žmonių saugumą kalbėjo Policijos departamento Ekstremalių situacijų ir patrulių skyriaus vyriausiasis tyrėjas Vaidas Giršvildas.Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba 8 700 88888.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas