Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
8 700 88 888
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms

Ar žinote, kad gydymo įstaigose, sudariusiose sutartį su teritorine ligonių kasa, 6–14 m. vaikams krūminiai dantys yra nemokamai dengiami silantu, saugančiu nuo ėduonies?


Apklausų rezultatai

Mus rasite:
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map

Gyventojus konsultuojame telefonu
8 700 88 888 ir (8 5) 212 0000 arba atvykus į Vilniaus teritorinės ligonių kasos Gyventojų aptarnavimo skyrių
Darbo laikas:

I–IV 8.00–12.00 ir 12.45–17.00
V 8.00–12.00 ir 12.45–15.45


Gyventojų priėmimo laikas:
I 7.30–18.00
II 7.30–18.00
III 7.30–18.00
IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Vilniaus teritorinės ligonių kasos atstovai dalyvavo Sveikatos apsaugos ministerijos organizuotame renginyje „Sveikatos alėja" Atnaujinta 2016-07-01
Vilniaus TLK SAM organizuotame renginyje „Sveikatos alėja"

Šių metų birželio 30 dieną Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Viniaus TLK) dalyvavo Sveikatos apsaugos ministerijos organizuotame renginyje  Sveikatos alėja. Šis renginys – viena iš iniciatyvų, skirtų  Valstybės atkūrimo šimtmečiui. Renginio metu buvo galima susitikti su sveikatos apsaugos ministerijos vadovais ir specialistais, pasikonsultuoti pacientų teisių, medikų profesinės etikos klausimais, sužinoti viską apie Europos sveikatos draudimo kortelės teikiamas garantijas, sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tvarką, pasitikrinti savo mobiliųjų telefonų spinduliuotės lygį ar kūno masės indeksą, susitikti su gydytojais, gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

Vilniaus TLK atstovai vilniečiams ir miesto svečiams teikė informaciją apie apdraustųjų teises į sveikatos priežiūros paslaugas keliaujant po Europos Sąjungos šalis, aiškino apie Europos sveikatos draudimo kortelės teikiamas garantijas, ragino pasirūpinti savo ir savo artimųjų saugumu ruošiantis į kelionę po Europą. Sveikatos alėjos lankytojai teiravosi ir apie dantų protezavimo paslaugų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų tvarką, sąnarių endoprotezavimo paslaugas, prevencines programas ir kitas paslaugas. Besidomintiems prevencinėmis programomis buvo išsamiai aiškinama kokio amžiaus gyventojai, dalyvaudami šiose programose, gali nemokamai pasitikrinti sveikatą ir kokia šių programų nauda. Renginio svečiams buvo dalijami Vilniaus TLK informaciniai leidiniai ir žaismingais spalvotais piešinėliais iliustruota informacinė medžiaga vaikams apie sveiką gyvenseną, saugojimąsi gripo, dantukų priežiūrą ir skiepus.   

Vilniaus TLK informacinį stendą aplankė ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko patarėjas sveikatai Antanas Vinkus, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Juras Požela.

Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėjos pavaduotoja Rolanda Jonuškienė pasidžiaugė, kad renginys sulaukė didelio susidomėjimo, stendą aplankę žmonės teiravosi apie sveikatos draudimą, prevencines programas ir kt. Tai rodo, kad vis daugiau žmonių rūpinasi ir saugo savo sveikatą.


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija


Sveikatos alėja

Sveikatos alėja

Sveikatos alėja

Sveikatos alėja

Sveikatos alėja

Prevencinės programos
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas