Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Žiemą daugėja traumų. Ar žinote, kad dėl nesunkios traumos reikia kreiptis į savo šeimos gydytoją, patyrus sunkią traumą – skambinti 112?


Apklausų rezultataiGyventojus konsultuojame
Telefonu:
(8 5)  232 2222 (skambinant iš užsienio + 370 5  232 2222)
(8 5) 212 0000

El. p. info@vlk.lt

Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo skyriuose

Mus rasite
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Įstaigas konsultuojame

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Susitikimas su Trakų rajono visuomenės sveikatos specialistėmis Atnaujinta 2016-05-05
Susitikimas su Trakų rajono visuomenės sveikatos specialistėmis. Vilniaus TLK nuotrauka.

Gegužės 4 dieną Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) atstovės lankėsi Trakuose, kur susitiko su visuomenės sveikatos priežiūros specialistėmis, dirbančiomis ugdymo įstaigose.

Susitikime buvo pristatyta aktuali informacija apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD) ir jo teikiamas garantijas. Plačiau kalbėta apie PSD fondo lėšomis kompensuojamas šeimos gydytojo paslaugas, neinfekcinių ligų profilaktikos ir kontrolės tvarką, vaikų krūminių dantų dengimo silantinėmis medžiagomis programą, profilaktinius skiepus ir kitas paslaugas, teikiamas ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams.

Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėjos pavaduotoja R. Liaudanskienė susitikime su Trakų rajono visuomenės sveikatos specialistėmis.
Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėjos pavaduotoja R. Liaudanskienė susitikime su Trakų rajono visuomenės sveikatos specialistėmis. Vilniaus TLK nuotrauka.

Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėjos pavaduotoja Rūta Liaudanskienė į susitikimą atvykusioms specialistėms pristatė draustumo PSD tvarką, draudžiamųjų kategorijas. Plačiau kalbėjo apie baigiančiųjų mokyklas būsimų studentų draustumą. Atkreipė dėmesį į moksleivių, planuojančių studijuoti užsienyje, draustumo galimybes.

Visuomenės sveikatos specialistėms buvo pristatyta Europos sveikatos draudimo kortelė (ESDK) ir jos teikiamos garantijos bei apdraustųjų teisės į sveikatos priežiūros paslaugas keliaujant po Europos Sąjungos šalis. Susirinkusiųjų dėmesį atkreipė R. Liaudanskienės pristatyta tarpvalstybinės sveikatos priežiūros paslaugų tvarka ir savanoriškas žalos, padarytos PSDF biudžetui, atlyginimas.

 Į susitikimą atvykusioms specialistėms išdalyti Vilniaus TLK informaciniai leidiniai ir žaismingais spalvotais piešinėliais iliustruota informacinė medžiaga vaikams apie sveiką gyvenseną, saugojimąsi gripo, dantukų priežiūrą ir skiepus.   


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5)  232 2222.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas