Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
8 700 88 888
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar šiais metais teko mokėti už šeimos gydytojo paskirtus tyrimus?


Apklausų rezultataiGyventojus konsultuojame
Telefonu:
8 700 88 888 (skambinant iš užsienio +370 5 236 4114)
(8 5) 212 0000

El. p. info@vlk.lt

Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo skyriuose

Mus rasite
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Įstaigos darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Fotografijų paroda „Aplenk ligą“ Santariškių klinikose Atnaujinta 2015-10-22
Socialinės akcijos „Aplenk ligą“ fotografijų paroda. Vilniaus TLK nuotrauka.

Po visą Lietuvą keliaujanti socialinės akcijos „Aplenk ligą“ nuotraukų paroda šiuo metu eksponuojama Vilniaus universiteto ligoninės (VUL) Santariškių klinikose. Fotografijose įamžinti garsūs Lietuvos sportininkai kviečia žmones aktyviau rūpintis savo ir artimųjų sveikata.

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto inicijuotos socialinės akcijos fotografijų parodą galima išvysti praėjusią savaitę oficialiai atidarytose rekonstruotose VUL Santariškių klinikų Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus patalpose. Čia paroda bus eksponuojama iki spalio pabaigos.

Socialinės akcijos ambasadoriais tapę žymūs Lietuvos sportininkai kviečia ne tik sveikai gyventi ir rūpintis savo sveikata, bet ir laiku kreiptis į gydytojus, nemokamai išsitirti dėl vėžio ir kitų klastingų ligų, dalyvauti nemokamose ligų prevencinėse programose.

Akcijos ambasadoriais yra tapę pasaulio ir Europos čempionas, olimpinių sidabro ir bronzos medalių laimėtojas penkiakovininkas Edvinas Krungolcas, pasaulio ir Europos čempionas, olimpinių žaidynių sidabro ir bronzos medalių laimėtojas penkiakovininkas Andrejus Zadneprovskis, olimpinė ir pasaulio čempionė penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Europos ir pasaulio čempionė irkluotoja Donata Vištartaitė, pasaulio jaunimo prizininkė ir jaunių pasaulio čempionė penkiakovininkė Ieva Serapinaitė, Lietuvos ir Lietuvos žaidynių čempionas penkiakovininkas Vladislavas Sosnovskij.

Fotografijų paroda „Aplenk ligą“ jau apkeliavo daugelį Vilniaus teritorinės ligonių kasos veiklos zonos didžiųjų gydymo įstaigų. Pamatyti socialinės akcijos nuotraukas buvo galima Centro, Antakalnio, Lazdynų, Karoliniškių, Vilniaus rajono centrinėje ir Šeškinės poliklinikose. Kitą mėnesį paroda toliau keliaus po gydymo įstaigas, sutikusias prisijungti prie šios akcijos.


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba 8 700 88888.


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas