Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
8 700 88 888
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad nuolatinės studijų formos studentai, išvykstantys studijuoti į ES ar Europos laisvosios prekybos asociacijos valstybes, yra draudžiami PSD valstybės lėšomis ir neturi deklaruoti savo išvykimo?


Apklausų rezultatai


Gyventojus konsultuojame
Telefonu:
8 700 88 888 (skambinant iš užsienio +370 5 236 4114)
(8 5) 212 0000

El. p. info@vlk.lt

Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo skyriuose

Mus rasite
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Įstaigos darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Lietuvos diabeto asociacijos mokymuose dalyvavo ir Vilniaus TLK Atnaujinta 2015-05-18
Vilniaus TLK Kontrolės skyriaus vedėjos pavaduotoja Aimė Dumšienė. R. Šimonio nuotr.

Gegužės 14 d., ketvirtadienį, Druskininkuose vyko sergantiesiems diabetu skirti mokymai „Gera cukrinio diabeto kontrolė – komplikacijų prevencija“. Lietuvos diabeto asociacijos organizuotame renginyje dalyvavo ir Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) atstovai.   

Diabeto temos aktualijas pristatė gausus skirtingų sričių specialistų būrys. Pranešimą taip pat skaitė Vilniaus TLK atstovė Kontrolės skyriaus vedėjos pavaduotoja Aimė Dumšienė. Ji pateikė informaciją apie sergantiesiems cukriniu diabetu skirtas paslaugas, vaistus, medicininės pagalbos ir ortopedines priemones, kurios yra kompensuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto.  

„Džiaugiamės aktyvia švietėjiška Lietuvos diabeto asociacijos veikla, skatinančia jos narių domėjimąsi jiems svarbiomis temomis. Dėkojame už kvietimą dalyvauti šiuose mokymuose, kur galėjome centralizuotai ir koncentruotai suteikti aktualią bei atnaujintą informaciją susirinkusiai auditorijai. Užduodami klausimai rodė didelį dalyvių norą sužinoti ir gauti kuo daugiau informacijos jiems rūpimais klausimais. Esame pasiruošę ir ateityje dalyvauti panašiuose renginiuose bei suteikti reikalingą informaciją“, – pasibaigus mokymams kalbėjo Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėjos pavaduotoja Rolanda Jonuškienė.    

Per mokymus dalyviai ne tik klausėsi pranešimų, bet ir naudojosi galimybe nemokamai atlikti glikuoto hemoglobino (HbA1c) tyrimą ir įsigyti įvairios su cukriniu diabetu susijusios literatūros, susipažinti su informacine teritorinių ligonių kasų medžiaga.   

Vilniaus TLK primena: jeigu kyla klausimų, į teritorinę ligonių kasą skambinkite šiais numeriais: 8 700  88888, (8 5)  212 0000,  rašykite el. paštu vitlk@vlk.lt arba daugiau informacijos ieškokite internetinėje svetainėje www.vilniaustlk.lt


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacijafoto
Vilniaus TLK atstovės A. Dumšienė ir R. Jonuškienė. R. Šimonio nuotr.

Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas