Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad pasitikrinti, ar galioja Jūsų privalomasis sveikatos draudimas, galite Vilniaus TLK interneto svetainėje www.vilniaustlk.lt pasirinkę skilties „Pasitikrinkite“ nuorodą „Ar esate draustas (-a) privalomuoju sveikatos draudimu“?


Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Ligonių kasų darbuotojų dovanos – Abromiškių reabilitacijos ligoninės vaikų skyriui Atnaujinta 2013-11-18

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) atstovai, apsilankę Abromiškių reabilitacijos ligoninės vaikų skyriuje, padovanojo VLK ir Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) darbuotojų surinktas dovanas – įvairaus amžiaus vaikams skirtas knygas, žaislus, žaidimus, kurie praskaidrins ligoninėje besigydančių vaikų kasdienybę. 

Daugiau kaip mėnesį VLK vyko graži socialinė iniciatyva – akcija „Dovanok džiaugsmo sergantiems vaikams“, kurios metu visi VLK darbuotojai savo iniciatyva nešė dovanėles Abromiškėse besigydantiems vaikams. Prie akcijos prisijungė ir Vilniaus TLK darbuotojai. 

Šios akcijos metu surinkta daug knygų, žaislų ir žaidimų, skirtų įvairaus amžiaus vaikams. Visa tai  iškeliavo į Abromiškių reabilitacijos ligoninės vaikų skyrių. 

VLK direktoriaus patarėjas Eugenijus Čerškus, perduodamas VLK direktoriaus Algio Sasnausko, direktoriaus pavaduotojos Neringos Bernotienės ir ligonių kasų darbuotojų linkėjimus bei dovanas, džiaugėsi, kad ligoninės medikai atlieka didį ir kilnų darbą – suteikia čia gydomiems vaikams galimybę pasveikti, gyventi pilnavertį gyvenimą – mokytis ir žaisti. 

Pasak VLK Ryšių su visuomene skyriaus vedėjos Linos Bušinskaitės, ligonių kasų darbuotojai, dovanojantys atvežtas dovanas, linki čia gydomiems vaikučiams pasaulio pažinimo džiaugsmo. 

Atvežtos dovanos skirtos ne tik fizinei sveikatai gerinti, bet ir protui bei vaizduotei lavinti. Jei kasdien bent vienas vaikas nusišypsos, perskaitęs dovanotą knygą ar užbaigęs dėlionę, ligonių kasų darbuotojų geri linkėjimai pasieks savo tikslą. Vaikų šypsena bus skirta visiems. 

Ligonių kasų darbuotojų dovanos – Abromiškių reabilitacijos ligoninėje besigydantiems


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas