Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad pasitikrinti, ar galioja Jūsų privalomasis sveikatos draudimas, galite Vilniaus TLK interneto svetainėje www.vilniaustlk.lt pasirinkę skilties „Pasitikrinkite“ nuorodą „Ar esate draustas (-a) privalomuoju sveikatos draudimu“?


Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


Informacija laikinai išvykstantiems į Europos Sąjungos, Europos ekonominės erdvės šalis nares bei Šveicariją apie sertifikatų galiojimą Atnaujinta 2013-10-07

Informuojame, kad šiuo metu laikinai išvykstantiems į Europos Sąjungos (ES), Europos ekonominės erdvės (EEE) šalis bei Šveicariją išduodami sertifikatai, užtikrinantys būtinąją medicinos pagalbą minėtose šalyse. Šie sertifikatai visiškai pakeičia Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK). Išduotus sertifikatus apdraustieji galės pasikeisti į ESDK artimiausiu metu, gamintojui pagaminus ir atvežus į teritorines ligonių kasas (TLK) kortelių ruošinius.

Apgailestaujame ir atsiprašome dėl nepatogumų tų gyventojų, kuriems reikės dar kartą atvykti į TLK dėl ESDK išdavimo. Apie galimybę pakeisti sertifikatą į ESDK galima teirautis el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefono numeriu (8 5)  232 2222.

Primename, kad tiek sertifikatai, tiek ESDK išduodami Lietuvoje draustiems privalomuoju sveikatos draudimu asmenims. Jie užtikrina būtinąją medicinos pagalbą susirgus ES, EEE šalyse ir Šveicarijoje. Kreipiantis į gydymo įstaigą dėl būtinosios medicinos pagalbos, įstaigos registratūroje ar ligoninės priimamajame reikia pateikti savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei ESDK ar minėtąjį sertifikatą.

 

Vilniaus TLK administracija


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas