Informacija gyventojams telefonais:
(8 5)  212 0000
(8 5)  232 2222
  • Parašyti
  • Parašyti
  • Parašyti
Apie musGyventojamsĮstaigoms
Klausiame

Ar žinote, kad pasitikrinti, ar galioja Jūsų privalomasis sveikatos draudimas, galite Vilniaus TLK interneto svetainėje www.vilniaustlk.lt pasirinkę skilties „Pasitikrinkite“ nuorodą „Ar esate draustas (-a) privalomuoju sveikatos draudimu“?


Apklausų rezultatai
Vilniaus TLK adresas
Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
Kaip rasti: map


Gyventojų priėmimo laikas
I–IV 7.30–18.00
V 7.30–16.45
VI 9.00–13.00

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Vilniaus TLK darbo laikas
I–IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

Pietų pertrauka 12.00–12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Prašymų ir skundų nagrinėjimas


VLK: kelio ir klubo sąnarių operacijos bus atliktos didesniam pacientų skaičiui Atnaujinta 2013-08-07

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) informuoja, kad šiemet klubo ir kelio sąnarių endoprotezų nupirkta gerokai daugiau nei ankstesniais metais, todėl kelio ir klubo sąnarių operacijos bus atliktos didesniam pacientų skaičiui. Nupirktieji endoprotezai yra sėkmingai paskirstyti visoms gydymo įstaigoms, atliekančioms minėtas operacijas.

Iš viso šiais metais nupirkta beveik 6 tūkst. kelio ir klubų endoprotezų, t. y. 20 proc. daugiau, nei ankstesniais metais. Nupirktieji endoprotezai jau paskirstyti 22 gydymo įstaigoms. 

Endoprotezus gavusios įstaigos sėkmingai planuoja reikiamas operacijas, todėl mažėja endoprotezų laukiančiųjų eilės. Kreiptis į gydymo įstaigas bei gydytojus ir tartis dėl operacijos jau gali ir patys pacientai. Apie šią galimybę juos informavo atsakingi VLK specialistai. Pacientai buvo informuoti pasibaigus tarptautiniam viešųjų pirkimų konkursui, kurio metu nupirkti minėti kelio ir klubo sąnarių endoprotezai.

VLK dėl tam tikrų priežasčių ragina žmones neskubėti patiems pirkti gamintojų siūlomų endoprotezų. Pavyzdžiui, pacientas, neturėdamas reikiamų žinių, gali įsigyti netinkamą endoprotezą. Jo įsigytas endoprotezas gali kainuoti daug brangiau nei tas, kurį nupirko VLK. Visi VLK nupirkti endoprotezai yra kokybiški, patikimi ir sertifikuoti. Be to, visus dėl gaminių kokybės kilusius neaiškumus ar klausimus tokiu atveju taip pat išspręstų VLK.

Taigi, užsiregistravus eilėje reikiamo endoprotezo vertėtų palaukti. Be to, eilės vietą galima keisti. Tereikia sekti eilių skirtumus skirtingose gydymo įstaigose ir užsiregistruoti toje gydymo įstaigoje, kurioje eilė endoprotezui gauti yra trumpesnė. Informacija apie eiles nuolat atnaujinama ir skelbiama VLK interneto svetainėje www.vlk.lt, skiltyje „Sąnarių endoprotezavimas“. Svarbu tai, kad pacientai gali kada panorėję keisti savo prašymuose nurodytą gydymo įstaigą, kurioje pageidauja operuotis.

Detalesnė informacija gyventojams teikiama visose ligonių kasose bendruoju informacijos telefonu (8 5)  232 2222 ir el. paštu info@vlk.lt

 

 

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos informacija


Pasitikrinkite
Prevencinės programos
Naudinga
Mažiesiems apie sveikatą
Būk protingas, nepermokėk už vaistus
E. sveikatos portalas
Svetainės dizainas: Idamas